“Rodzinny obiad”
Farabuto — recenzja

Farabuto
Nr 8 wśród 199 Restauracje (Pula)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Owoce morza, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Potrawy ladnie podane, w smaku dobre. Duzy minus to ceny wygorowane i male porcje.
Restauracja usytuowana w bloku na uboczu osiedla, z zewnatrz nie przyciaga uwagi. Nie ma problemu z parkingiem, jak rowniez ze stolikiem. W pelni sezonu wieczorem w piatek bylismy sami. Obsluga mila.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszk788

Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Przepyszne owoce morza i zupa rybna. Do tego ravioli mmm poezja. Polecam Malvaziję z okolic Zagrzebia. Obłędne wino. Ceny wygórowane.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, coooller
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Przeszliśmy 2 km . 2016 09 11. Godz 18.10 . Knajpa zamknięta na głucho. Jak zamknęli powinni napisać w serwisie a nie ludzi gonić. Nawet z wierzchu kiepsko wygląda. Nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, piotr363
Zrecenzowano 25 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fenomenalne jedzenie! Polecamy steka z sosem truflowo-kurkowym oraz kalmary z mozzarela i ichniejsza suszona szynką. Dla nas normalnie geniusz, a jedliśmy juz w wielu krajach!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2015

Bardzo smaczne, polecam przede wszystkim steka, ośmiornicę oraz carpatio.
Wszystko pięknie podane, świeże i bardzo smaczne.

Termin wizyty: sierpień 2015
2  Dziękujemy, jawer1

Farabuto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Farabuto? Podziel się wrażeniami!