“Dno i 5 metrów szlamu ”
Nonno — recenzja

Nonno
Nr 170 wśród 210 Restauracje (Pula)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda że nie sprawdziliśmy opinii wcześniej i sami musieliśmy doświadczyć tego dramatu. Podłe jedzenie a obsługa brak słów. Radzę omijać.

Dziękujemy, edytak173

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tą restaurację. Codziennie z rodziną byliśmy tutaj na kolacji. Wyśmienita obsługa i wyśmienite jedzenie. Ceny jak na lokalizację w miarę niskie. Zawsze otrzymaliśmy dodatkowo ciasta, napoje alkoholowe oraz kawy za darmo. Właścicielka restauracji ekstremalnie przemiła i wprowadziła bardzo rodzinna atmosferę. Jeżeli ktoś spodziewa się niższych cen w takim punkcie znaczy że go nie stać i powinien spróbować stacji benzynowej. Bardzo dużo podróżujemy więc dania w różnych krajach są przyrządzane w inny sposób więc ludzie krytykują potrawy ponieważ nie były w ich guście ponieważ babci na wsi robiła im inne spagetti. Te osoby powinni sie powstrzymac z wydawaniem opinii. Ogólne doświadczenie bardzo pozytywne.

1  Dziękujemy, tomaszd974
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Sałatki zjadliwe, spaghetti było zupa, kawa całkiem całkiem. Rachunek nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do jakości. Jednym słowem nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 501jacekb
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo złe, spaghetti było zupa z makaronem, zamówiliśmy kilka dań ponieważ byliśmy w grupie 20 osób i wszystkie dania były straszne. W dodatku do rachunków mieliśmy podopisywane inne dania. Nie polecam !

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, irmina1987
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawne Obsługa jest bardzo rodzinna i ma się wrażenie, że wpadasz na obiad do ciotki. Duży plus za to

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, kasiak314

Nonno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Nonno? Podziel się wrażeniami!