“Odwiedziny w Chorwacji ”
Epulon Food & Wine — recenzja

Epulon Food & Wine
Nr 1 wśród 210 Restauracje (Pula)

Super jedzenie, duże porcje, miła obsługa, polecam czarne risotto z grzybami, spaghetti z owocami morza oraz zupę rybną. Pycha !

2  Dziękujemy, 290karolinap

Swietna restauracja godna polecenia mila obsluga i wspanialy kelner Mario
Napewno tu wpadniemy ......

1  Dziękujemy, Ulala M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Świetne jedzenie ,przepyszne krewetki !
Obsługa wyśmienita Mario najlepszy kelner Polecam serdecznie!!!

2  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z rodziną , jedzenie świeże i przepyszne , piękny wystrój , obsługa perfekcyjna . Mario sympatyczny i uśmiechnięty , na koniec podano nam rakije i masaż plecow

1  Dziękujemy, Sylwia G
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To jest super miejsce !!!! Świeże produkty przepyszne jedzenie !!! Sałatki z krewetkami rewelacja !! To co piszą o Mario to prawda !!!!!super polecam każdemu !!!

1  Dziękujemy, Jerzy G

Epulon Food & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Epulon Food & Wine? Podziel się wrażeniami!