Dubrownik
Gdyby nie Chorwacji dałbym więcej

Architektura miasta piękna , wąskie strome uliczki , widoki czerwonych dachów jest gdzie spacerować... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
artursorensen
Woźniki, Polska
miasto warte obejzenia

Czuc w nim historię. Piekne kamienice i uliczki. Można poczuc sie jak za dawnych czasow... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
jmd1963jacek
Gliwice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (18 128)

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Może tłocznie jest, ale widoki, spacer, te mury, budowle, wąskie uliczki i urokliwe knajpki. Tu piwo, czy lody smakują inaczej. Jeśli oglądałeś "Grę o tron", masz dodatkowe filmowe wspomnienia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Arecki_P72
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Chorwacja ma swój niepowtarzalny klimat- to połączenie gór i morza; Występuje tam ciekawa zabudowa miast, cudowna roślinność; Jest to jeden z krajów, w których świetnie się wypoczywa, mogąc przy tym zwiedzić sporo naprawdę słynnych miejsc. Dubrovnik to zdecydowanie jedna z chorwackich perełek:-) Stare miasto w Dubrovniku jako zespół miejski w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Oprócz możliwości wykonania spaceru piękną, główną ulicą starego dubrovnickiego miasta o nazwie Stradun, turyści mogą także podziwiać urokliwe dubrovnickie uliczki znajdujące się w obrębie starego miasta czy choćby przepiękny widok z murów obronnych miasta. Panująca tam atmosfera jest niepowtarzalna.:-)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
73  Dziękujemy, kawoszka12
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Stare miasto zachwyca w każdym calu. Zanim się tam wybrałem wydawało mi się, że zachwyty są mocno przesadzone. Moje wyobrażenie okazało się jednak marne w konfrontacji z rzeczywistością. Niestety coraz bardziej również ceni się...

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, AdalbertusMilvus
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widoki, mnóstwo atrakcji, ale niestety odrażające tłumy oraz kosmiczne ceny. Jest to coś co warto zobaczyć, ale może poza sezonem.

Dziękujemy, Mrs-juliett
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc drugi raz w Chorwacji postanowiliśmy odwiedzić Dubrownik. Niestety nie był to dobry pomysł. Stare miasto niby ładne ale ilość przebywających osób zniechęca do oglądania. Uliczki zatłoczone, że ciężko przez nie przejść. Ceny parkingu wysokie, ceny jedzenia bardzo wysokie. Reasumując, odwiedziłem i więcej Dubrownika nie odwiedzę. Są równie piękne miasta jak nie ładniejsze bez tłumu ludzi.

1  Dziękujemy, allegrod