Zapisz
Dubrownik vs Kotor

Dubrownik było ostatnim miastem jakie odwiedziliśmy podczas podróży. Przyznaje że starym miastem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 września 2020
Pszczółka M
Opole, Polska
Zatrzymany czas...

Ludzi sporo ale nie tak jak zazwyczaj, można na spokojnie przejść uliczkami bez przepychanek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2020
marekw1974
Europa
Przeczytaj wszystkie recenzje (18 480)

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Może tłocznie jest, ale widoki, spacer, te mury, budowle, wąskie uliczki i urokliwe knajpki. Tu piwo, czy lody smakują inaczej. Jeśli oglądałeś "Grę o tron", masz dodatkowe filmowe wspomnienia.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Arecki_P72
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Stare miasto zachwyca w każdym calu. Zanim się tam wybrałem wydawało mi się, że zachwyty są mocno przesadzone. Moje wyobrażenie okazało się jednak marne w konfrontacji z rzeczywistością. Niestety coraz bardziej również ceni się...

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, AdalbertusMilvus
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widoki, mnóstwo atrakcji, ale niestety odrażające tłumy oraz kosmiczne ceny. Jest to coś co warto zobaczyć, ale może poza sezonem.

Dziękujemy, Mrs-juliett
Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc drugi raz w Chorwacji postanowiliśmy odwiedzić Dubrownik. Niestety nie był to dobry pomysł. Stare miasto niby ładne ale ilość przebywających osób zniechęca do oglądania. Uliczki zatłoczone, że ciężko przez nie przejść. Ceny parkingu wysokie, ceny jedzenia bardzo wysokie. Reasumując, odwiedziłem i więcej Dubrownika nie odwiedzę. Są równie piękne miasta jak nie ładniejsze bez tłumu ludzi.

1  Dziękujemy, allegrod
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Urok dalmatyńskiej perły Adriatyku przyciąga rzesze turystów z całego świata. Piękne zabytki, wąskie zacienione uliczki. Uwaga - ostrożnie ze zwiedzaniem w najcieplejsze dni lata. Droga po schodach Starego Miasta jest wtedy wyjątkowo męcząca.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 495ats