“Pizza Dubrowniku”
Pizzeria Mirakul — recenzja

Pizzeria Mirakul
Nr 66 wśród 472 Restauracje (Dubrownik)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Przeciętna pizza w wysokiej cenie przy wejściu na starówkę. Ale to Dubrownik i w sezonie jest drogo.

2  Dziękujemy, happy h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 872ivicas, Guest Relations Manager, Pizzeria MirakulOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dear guest,

thank You for your visit. We are sorry our prices were a bit expencive for you. But, we also have a happy hour from 16-18 when you get 20% discount.

Kind regards!

Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamowione cztery pizze..fatalne kruche cienkie ciasto...ser nieroztopiny w smaku jak pizza gotowa ze sklepu...ceny przedział 90-120kun czyli ok 50-60pln(11-14€) piwo 0.5litra 35kun ok 20pln (4,5€) zamowiony ketchup nie dostalismy.na rachunku byl..nie polecam nikomu..brak mozliwosci płatnosci kartą...obok w innych restauracjach bez problemu płacisz

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ivica S, Guest Relations Manager, Pizzeria MirakulOdpowiedź udzielona 25 września 2018

Dear mr. Piotr,

we are sorry you were disapointend with our prices, but we have to tell You there was an open menu with prices and you had a choise.

We are terrible sorry that was the only reason to rate us so low without a word about our food je anything else. It just doesn't feel right.

Despite everything we wish you all the best!

Kind regards!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza jako że byliśmy głodni była w miarę ok choć ciasto nie było rewelacyjne i jadłem dużo lepszych w Lublinie moim rodzinnym mieście. Oliwy do stołu Polakom nie podali a stolik obok z anglikiem dostał ja w standardzie:) może angola zapytał o to nie wiem... Przestrzegam przed zamawianiem kawy mrożonej!!! To wielka pomyłka!!! Ceny jak na Dubrownik normalne bo za pizzę salami zapłaciliśmy 95 kun. Na Korculi jest duuużo taniej. Cola w cenie wody:) czyli prawie 30 kun ale akurat ceny napoi w Chorwacji przerażają wszędzie. Obsługa bez rewelacji i jakby trochę opryskliwa. My placiliśmy gotówką ale stolik obok dowiedział się na końcu że trzeba zapłacić gotówką bo niby terminal im się zepsuł.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Bartłomiej T
Zrecenzowano 22 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra jednak za tą cenę mogła by być większa, moim zdaniem jedna pizza=1,5 osoby. Ogólnie ocena byłaby nieźle gdyby nie marudna i zrezygnowana obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, marci2015
Zrecenzowano 28 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam zdecydowanie. Smaczna, w niezłej cenie, w przyjemnym zaułku. Zdecydowanie lepsza niż u konkurencji ;) Co tu dużo pisać. Jest OK

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, olgierdt2016

Pizzeria Mirakul — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubrownik, Dubrovnik-Neretva County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Mirakul? Podziel się wrażeniami!