“Przez przypadek”
Mama's Pot Tavern — recenzja

Mama's Pot Tavern
Nr 60 wśród 471 Restauracje (Dubrownik)

Sami nie wiedzieliśmy co chcemy zjeść i gdzie chcemy zjeść. Spacerowalismy wąskimi uliczkami w old city i natknelismy się na uroczą knajpke. Trochę ciasno ale jakie pyszne dania!!! Obsługa miła, pomocna i wyluzowana :) Wystrój? Dubrownik!

Dziękujemy, Katarzyna S

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie w przystępnej cenie jak na centrum Dubrownika. Żona zamówiła sałatkę z ośmiornicą, ja fish&chips a małemu wzięliśmy pomidorową i wszystko było bardzo smaczne. W dodatku jeden z kelnerów w wieku około 50+ mówił łamanym Polskim i był bardzo sympatyczny :)

Dziękujemy, Didukun90
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedliśmy w 4 osoby, każdy coś z innej beczki, steki, kalmary, burger i jakaś włoszczyzna. Wszystko świeże, sprawnie podane, bardzo smaczne. Obsługa uśmiechnięta - a upał do usmiechu nie nastrajał bo czysty żal się lał z nieba... Do tego całość sprawnie podana. Minusów nie znajduje :-)

1  Dziękujemy, PiotrG77
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie - całkiem smacznie i jak na ceny na starym mieście niedrogo. Jedliśmy seefood i kucharz spełnił nasze oczekiwania.

1  Dziękujemy, Dario-z-Warszawy
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie ekonomiczna knajpka jak na stare miasto. A przy tym miło i smacznie, choć obsługa trochę zapominalska. Samo jedzenie ok, kawa chłodna. Daję 3,5

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, ThunderAnn

Mama's Pot Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubrownik, Dubrovnik-Neretva County

Byłeś(-aś) w Mama's Pot Tavern? Podziel się wrażeniami!