“Bardzo dobra śródziemnomorska pizza”
Oliva Pizzeria — recenzja

Oliva Pizzeria
Nr 91 wśród 471 Restauracje (Dubrownik)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ze znajomymi wybraliśmy kilka rodzajów pizzy i w zasadzie wszystkie smaki były dobre, do tego oliwa miejscowa. Ceny nie są najniższe, ale jest to centrum Starego Miasta. Polecam.

Dziękujemy, 969przemekk

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Pizza średnia, lepszą jadłam u siebie w mieście. Skuszona opiniami zajrzałam do lokalu,ale nic mnie nie zachwyciło. Jak człowiek jest baardzo głodny a nie chce mu się szukać to może tu zajść, ale nie trzeba się nastawiać na doskonałą pizzę :)

Dziękujemy, PatrycjaOlszewska
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza w miarę, sałatki porażka: drogie, małe porcje (jak na załączonym zdjęciu). Ogółem: nic specjalnego :/

Dziękujemy, piotrb795
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tylko jedna gwiazdka !!! Weszliśmy do lokalu, popatrzyliśmy, poczytaliśmy kartę i ..... na tym koniec. Całkowity brak zainteresowania przez personel lokalu. Zmuszeni bylismy zmienić restaurację.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, RadekL50
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji przez przypadek, zmęczeni spacerem, mało głodni. Zamówiliśmy pizzę na pół z dodatkowym kozim serem, za który trzeba było dopłacić 15 kun. Sama pizza nie powalała, mało smaku, a koziego sera dodano dosłownie szczyptę, przez co nic dodatkowego do pizzy nie wnosił.
Ceny wyższe niż w innych miejscowościach, choć jak na Dubrovnik raczej przystępne.
Nie odwiedzilibyśmy ponownie tego miejsca.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 439olag

Oliva Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dubrownik, Dubrovnik-Neretva County

Byłeś(-aś) w Oliva Pizzeria? Podziel się wrażeniami!