Split

“Wszystko super!”

Pizzeria Portas Food & Restaurant
Nr 38 wśród 536 Restauracje (Split)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania pyszne, w przystępnych cenach, obsługa miła i bardzo krótki czas oczekiwania. Jak najbardziej polecam!

Dziękujemy, 300alicjas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizzeriaportas, Manager, Pizzeria Portas Food & RestaurantOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear 300alicjas, thank you so much for kind words and your true recommendation! We would also like to thank you very much for sharing your outstanding photo with us. We hope to host you again soon! With kind regards.

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza,proste składniki ale dobre. Cienkie ciasto, chrupiące. Bruschetta smaczna, troszkę mało pomidorów ale przyjemna jako starter. Ceny przystępne.Polecam

Dziękujemy, dominikaj310
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizzeriaportas, Manager, Pizzeria Portas Food & RestaurantOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dear dominikaj310, thank you very much for your kind words! We are glad that you liked our pizza and bruschetta. We hope to see you again! Kind regards.

Zrecenzowano 29 lipca 2019

Split odwiedziliśmy w drugiej połowie lipca. Po paru godzinach zwiedzania tego pięknego miasta zrobiliśmy się trochę głodni. Należy przyznać, że w Splicie, w starej części miasta uroczych restauracyjek nie brakuje. My wybraliśmy Portas. Miła, przytulna restauracja z fajnym ogródkiem pod baldachimem roślin dających cień w gorący dzień. Na lunch wygraliśmy pizze. Były naprawdę wyborne. Dodatkowo, obsługa na ogromny plus. Jeśli jeszcze raz wybierzemy się do Splitu, na pewno wybierzemy tą restaurację.

Dziękujemy, Agnieszka134
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizzeriaportas, Manager, Pizzeria Portas Food & RestaurantOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dear Agnieszka134, thank you very much for your kind words and for choosing Portas! We are very glad that you enjoyed our pizza in the cozy ambient that our canopy of plants offer. Our staff is always trying to give their best to make our guests feel satisfied and to have the best time possible. We are expecting to see you again! With kind regards.

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Pizza bardzo fajna, pyszna , właściciel przesympatyczny można się dogadać po angielsku no problemo, picia do wyboru do koloru przyjemna atmosfera i muzyczka ^-^

Dziękujemy, RavenhelI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizzeriaportas, Manager, Pizzeria Portas Food & RestaurantOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Dear RavenhelI, thank you very much for writing your review! We are glad to hearyour words about the pizza, service and ambience! We are hoping to see you again. With kind regards.

Zrecenzowano 3 października 2018

Restauracja ukryta w przepięknej uliczce, z daleka od zgiełku i turystów. Bardzo ładny lokal, rowniez miejsca na zewnątrz. Dobre ceny (55Kn za capriciosę)- biorąc pod uwagę połozenie w centrum i ceny w innych lokalach, naprawdę warto. PIZZA PRZEPYSZNA! Polecam w 100%, chętnie wybrałabym się kolejny raz.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 370aleksandrad

Pizzeria Portas Food & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Portas Food & Restaurant? Podziel się wrażeniami!