“Tasty!”

Pizzeria Portas Food & Restaurant
Nr 32 wśród 447 Restauracje (Split)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 21 października 2017 z urządzeń przenośnych

Godna polecania mała knajpka w centrum z pyszna i tania pizza!
Panowie kelnerzy bardzo sympatyczni.
Fajny klimatyczny ogródeczek do jedzenia na zewnątrz.
Polecam!

Dziękujemy, Paulina K

Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza i makarony bardzo dobre. Porcje duże, obsługa mila. Ceny jak na centrum splitu również dobre. Polecam

Dziękujemy, tarasiewiczd
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaka jedlismy w Chorwacji natomiast pozostawia duzo do zyczenia. Bardzo dobre oliwy do pizzy. Bardzo ladnie wygladajacy ogrodek !

Dziękujemy, pwlodarski89
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jednak rozczarowanie. Choć kolejka po stoliki była zapowiedzią pizzy nr 1 w mieście.

Pizza bardzo przeciętna.
Ciasto było gumiaste i niedosolone.

Kelnerzy komunikatywni.

Wino domowe bardzo smakowite.

Na duży plus wystrój patio i muzyka dobiegająca z sąsiedniego placyku.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo średniej klasy - mała, droga i bardzo mało składników głównie samo ciasto (np zamówiliśmy Americana i były tam chyba trzy plastry boczku). Fakt, że klimat jest gorący i za dużo sie nie zje usprawiedliwia wielkości pizzy. Sosów brak - poprosiliśmy o pomidorowy i dostaliśmy ketchup... Wino faktycznie dobre, miejsce ciche i spokojne, kelnerzy w miarę rozumieją po angielsku. Nie polecam dla łakomczuchów.

Dziękujemy, Klaudia M

Pizzeria Portas Food & Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Pizzeria Portas Food & Restaurant? Podziel się wrażeniami!