“Jedzenie ok, obsługa stednio”
Konoba Pizzeria Feral — recenzja

Konoba Pizzeria Feral
Nr 67 wśród 536 Restauracje (Split)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Międzynarodowa, Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę, niestety nie można było wsiąść dwóch smaków na jednej pizzy, obsługa raczej nie jest zainteresowana obsługa klientów.
Jedzenie całkiem ok, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia.
Zero uśmiechu, masz wrażenie ze cię obsługują za karę.
Raczej nie polecam i sama tez bym tu nie wróciła. Ceny całkiem spoko jak na to ze tak blisko centrum.
Zamówiliśmy dwie pizzę na 4 osoby, w innych restauracjach jakoś kelnerzy potrafią się domyślić ze potrzeba 4 talerzy... ale nie tu.

Dziękujemy, 990monikap

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie. Restauracja znajduje się nieco na uboczu, dzięki czemu nie ma takich tłumów jak w centrum, no i ceny są niższe. Duże porcje. Spaghetti bardzo dobre, podane ze sporą ilością parmezanu. Polecam!

Dziękujemy, Kaarolii
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza poprawna, podana dosyć szybko, ceny niewygórowane, blisko do Starego Miasta. Trochę czekaliśmy na przyjęcie zamówienia, poza tym obsługa ok.

Dziękujemy, patapataaa
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała klimatyczna restauracja z wyśmienitą kuchnią. Zamówiliśmy ryby i sałatki które okazały się strzałem w dziesiątkę! Obsługa również miła. Dodatkowym atutem jest cena, która nie wprawia w osłupienie. Polecem/I recommend

Dziękujemy, Halineczka
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które jest nastawione na masowego klienta - słaby wystrój, jedzenie średnie. Tylko cenami się broniło to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marcinw569

Konoba Pizzeria Feral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Pizzeria Feral? Podziel się wrażeniami!