“Polecam”
Konoba Pizzeria Feral — recenzja

Konoba Pizzeria Feral
Nr 67 wśród 536 Restauracje (Split)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Międzynarodowa, Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie. Restauracja znajduje się nieco na uboczu, dzięki czemu nie ma takich tłumów jak w centrum, no i ceny są niższe. Duże porcje. Spaghetti bardzo dobre, podane ze sporą ilością parmezanu. Polecam!

Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza poprawna, podana dosyć szybko, ceny niewygórowane, blisko do Starego Miasta. Trochę czekaliśmy na przyjęcie zamówienia, poza tym obsługa ok.

Dziękujemy, patapataaa
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mała klimatyczna restauracja z wyśmienitą kuchnią. Zamówiliśmy ryby i sałatki które okazały się strzałem w dziesiątkę! Obsługa również miła. Dodatkowym atutem jest cena, która nie wprawia w osłupienie. Polecem/I recommend

Dziękujemy, Halineczka
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce, które jest nastawione na masowego klienta - słaby wystrój, jedzenie średnie. Tylko cenami się broniło to miejsce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marcinw569
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Może być polecam chorwacką kuchnię a co do włoskich dań myślę że daleko padło jabłko :)) na pizze raczej inne miejsce

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Goyakr

Konoba Pizzeria Feral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Pizzeria Feral? Podziel się wrażeniami!