“Dobre jedzenie w dobrej cenie ”
Konoba Pizzeria Feral — recenzja

Konoba Pizzeria Feral
Nr 52 wśród 447 Restauracje (Split)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Międzynarodowa, Chorwacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Kalmary, pasta i pizza pyszne. Krewetki obłędne. Obsługa sympatyczna. Ceny przystępne. Polecam odwiedzić podczas wizyty.

Dziękujemy, asik_jk

Zrecenzowano 11 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z pysznym jedzeniem w przystępnej cenie z bardzo miłą obsługą. Jeśli nie wiesz co wybrać w Splicie wybierz Feral :)

Dziękujemy, Ana R
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Skusiły nas dobre opinie o tej restauracji. Nie dołączę jednak do grona zadowolonych klientów gdyż : sprzedają przeterminowane piwo niepasteryzowane i bezczelnie wciskają ze data na butelce to data produkcji , dodatkowo oburzeni (szef z kelnerami) ze poprosiłem o takie samo tylko świeże. Przynieśli jeszcze starsze utwierdzajac mnie w swojej teorii. Swoją drogą sprawdziłem na drugi dzień w sklepie datę na butelce tego samego piwa i oczywiście wyszło ze kłamali. Poza tym pizza wysuszona i mocno "łysa" dookoła ,frytki mocno nasiąknięte olejem. Nie polecam.

Dziękujemy, Mariusz Z
Zrecenzowano 7 września 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie najwyższy poziom. Warto sie wybrać. Jedna z najlepszych knajp z jedzeniem w Splicie. Jedliśmy pizzę taka jak można zjeść w Italii. Do tego domowe wino i wszystko przepyszne.

Dziękujemy, Ewa F
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsza neapolitana ever
Polecam serdecznie dobre białe wino........... Moja druga połowa miała makaron z owocami morza jak nie przepadam to chciałem jej talerz

Dziękujemy, Martin S

Konoba Pizzeria Feral — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Pizzeria Feral? Podziel się wrażeniami!