“Tanio, szybko, smacznie”
Kantun Paulina — recenzja

Kantun Paulina
Nr 43 wśród 536 Restauracje (Split)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli tak, jak my chcieliście zobaczyć to popularne miasto, a nie stać Was na drogie portowe knajpy - to bistro "Paulina" jest dobrą alternatywą, żeby przekąsić coś smacznego. Miła Pani podaje dobre buły z porządną wkładką w mniej niż 5 minut. Przeciętna buła kosztuje tutaj ok 5€.

Dziękujemy, 154tylia

Zrecenzowano 22 września 2018

Do Kantun Paulina trafiliśmy chcąc zagryść "małego głoda". Zamówiliśmy dwie Kobasice (Cevapi w bułce), wersje z 5 kiełbaskami, jedna z serem. Jakie były? Bardzo poprawne, fajna bułka, smaczne mięsko. Czerwona cebula chrupała pod zębem, a sosu było na styk, chociaż wolę jak jest więcej. Wersja z serem była podobno lepsza - tak mówi Wojtas, bo próbował obu. Obsługa nie bardzo rozmowna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AsiaFantasia
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych rzeczy jaka jadłam w Chorwacji a biorąc pod uwagę fakt ze uwielbiam ich mięso to połączenie go z dodatkami i bułka smakuje wyśmienicie ! Cena jest bardzo niska jak na lokalizacje i smak jaki gwarantują :) za bułkę z 5 kawałkami miesa Ok 20 kun a z 10 kawałkami miesa Ok 30 kun :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, JoannaJasak
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne żarcie w dobrej cenie. To było nasze pierwsze spotkanie z cevapi w bułce. Przynajmniej raz warto spróbować! My tu wrócimy!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kuba R
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam kolację trzy dni z rzędu. Bardzo miła obsługa i Chyba najtańsza opcja w Splicie. Gdy przyszliśmy trzeciego dnia kasjer już wiedział co chcemy zamówić i dostaliśmy jedzonko że świeżej porcji mięska :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, TuReM_KenWooD

Kantun Paulina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Kantun Paulina? Podziel się wrażeniami!