“Bistro toc”
Bistro Toc — recenzja

Bistro Toc
Nr 35 wśród 402 Restauracje (Split)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, obsluga mila ale mogloby byc czysciej. W lokalu czuc bylo kuchenne zapachy.
Jadal makaron z owocami morza-bardzo smaczne, owocow duzo, porcja byla ogromna.

Dziękujemy, Gosia S

Zrecenzowano 13 września 2015 z urządzeń przenośnych

Bistro toč, polecił nam tubylec. Od momentu gdy zobaczyłam ciemne wnętrze, odechciało mi się jeść tam obiadu. Na zewnątrz też wszystkie stoliki były zajęte, wiec kelnerka zaproponowała, żebyśmy poczekali az pewna para zje. Przez jakies 10 minut stała przed nimi i czekała az skończą jeść. Gdy w końcu doczekaliśmy sie stolika, usiedliśmy i wybraliśmy z listy 4 rożne dania. Na obiad czekaliśmy ok 1.5 godziny. Pierś z kurczaka była tak bardzo przesolona, ze nie dało rady jej zjeść, do tego 3 frytki na krzyż. Sałatka z kurczakiem, o ile tak mozna ja nazwać, bo znajdowała sie w niej jedynie sałata i kurczak, rownież była nie dobra, zas risotto z owocami morza, miało 3 owoce morza na krzyż. Na końcu pani kelnerka podała nam rachunek o 60 kun za duży i dodatkowo policzyła chleb, którego nie zamawialiśmy.

Dziękujemy, vxvxvxvx
Zrecenzowano 9 września 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre owoce morza i niepozorne ale wysmienite ciasto czekoladowe. Ceny przystepne,obsluga mila,otoczenie takze. Polecam!

Dziękujemy, Ignacja s
Zrecenzowano 5 września 2013

Cudowny klimat, miła obsługa, przystępne ceny i pyszne jedzenie. Na deser polecam semifredo - mistrzostwo smaku!

• Atmosfera
Dziękujemy, Kasia B
Zrecenzowano 6 sierpnia 2013

Jedzenie było pyszne! Obsługa bardzo miła i życzliwa. Urok tej knajpki którą znalazłyśmy totalnie przypadkiem bardzo nas zachwycił. Idealne miejsce na wieczorną kolację z dala od tłumu turystów w centrum. :) Ceny pozytywnie nas zaskoczyły.

• Atmosfera
1  Dziękujemy, Efciolina

Bistro Toc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bistro Toc? Podziel się wrażeniami!