“Tragedia”

Restaurant Hotel Adriana
Nr 449 wśród 536 Restauracje (Split)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa jakby nie wiedziała co tam robi.Jako pierwsze dostaliśmy drugie danie z sosem który przypominał galaretkę. Na koniec zupę rybną, ochydna w smaku. O sokach już zapomnieli. Najlepsze z tego wszystkiego były frytki. Gdy przyszło do płacenia żaden z kelnerów nie chciał podejść twierdząc że to nie u niego się płaci. Dwa filety kurczaka z frytkami + zupa rybna, piwo i kawa = 160zł Dziękuję pozdrawiam.

Dziękujemy, mgustlik

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Tragiczna restauracja..obsługa nie miła, szczególnie kelner Kresimir. Jedzenie dostaliśmy zimne po godzinie oczekiwania. Osoby ze stolika obok dostały większe porcje chociaż zamówily to samo. Ceny z kosmosu nieadekwatne do tego co zostało przyniesione na talerzu. Nie polecam

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo słabe jedzenie za ceny z kosmosu. Do tego fatalna obsługa. Najpierw połowa osób nie dostała przystawek, potem ja nie dostałem dania głównego. A jak już przyszło to było fatalne

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, jakublubiejewski
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Na początku było wszystko w porządku podszedł do nas kelner zaprowadził nas do stolika po czym trzy razy podszedł i polecił nam świeża grillowana rybę oraz kalmary. Był tak przekonywujący, ze mimo wysokiej ceny skusiliśmy sie na te "specjały"... Jak sie okazało dostaliśmy na takerzu plywajaca w oleju mała rybkę i dwa maleńkie kalmary... Za ten "posiłek" oraz dwa piwa zapłaciliśmy 400 kuna... Na koniec warto wspomnieć o tym ze nie dostaliśmy rachunku, tylko kelner na kartce w swoim notesiku napisał nam ile mamy zapłacić. Naszym znajomym doliczył nawet do rachunku swój napiwek. Podsumowując taka "restauracja" w takim miejscu jak główna promenada w Splicie nie powinna istnieć. Polecam omijać szerokim łukiem.

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Klaudia902016
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

jedzenie ok swieze rybki smaczne zupki male braki w deserach niby za cieplo i nie bylo deserow hehe i srednia obsluga. ceny srednie
w sumie mozna polecic mniej gwiazdek za obsluge i braki

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Robert R

Restaurant Hotel Adriana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Hotel Adriana? Podziel się wrażeniami!