Split

“Super”
To Je Tako — recenzja

To Je Tako
Nr 30 wśród 536 Restauracje (Split)

Przepyszne i apetycznie wyglądające jedzenie, obsługa pierwsza klasa, a dodatkowo otrzymałem darmowy dzbanek z wodą. Rewelacja!

Dziękujemy, dzagu

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Bardzo dobre i stosunkowo niedrogie przystawki meksykańskie. Smaku dopełnia lokalne piwo butelkowe ale schłodzone. Świeże nachosy z sosami saltami i rosły z mięsem carne lub czerwona fasolą. Można niezłe pobudzić smaki pikantnymi saltami i papryczkami jalapenho .

Dziękujemy, Gregor131313
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, duże poracje i bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Lokal dość mały ale klimatyczny. Serwują kraftowe piwa.

Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czasem trudno o stolik ale warto poczekac obsluga zaangazowana i sympatyczna duze porcje, super smaczne

1  Dziękujemy, zwyczajnys
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Rzeczywiście ciężko było dotrzeć, choć nie wiem czemu, bo miejsce jest tuż przy baptysterium w kierunku katedry. Może dlatego, że przechodzą tamtędy tłumy. Zamówiliśmy w dwójkę 1starter i 1quesadilla i byliśmy pełni, ciężko było zjeść do końca. Jednym słowem pysznie :) bardzo polecam lemoniadę. Co mnie bardzo miło zaskoczyło, to fakt że przynieśli lemoniadę „surową”, kwaśna, a obok shocik ze słodkim likierem. Więc sami możemy zdecydować jaką lemoniadę wolimy. Obsługa super. Polecam bardzo !

Dziękujemy, Monika K

To Je Tako — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w To Je Tako? Podziel się wrażeniami!