“Przepyszne! ”
To Je Tako — recenzja

To Je Tako
Nr 30 wśród 536 Restauracje (Split)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, duże poracje i bardzo miła, uśmiechnięta obsługa. Lokal dość mały ale klimatyczny. Serwują kraftowe piwa.

Dziękujemy, Paulina S

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czasem trudno o stolik ale warto poczekac obsluga zaangazowana i sympatyczna duze porcje, super smaczne

1  Dziękujemy, zwyczajnys
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Rzeczywiście ciężko było dotrzeć, choć nie wiem czemu, bo miejsce jest tuż przy baptysterium w kierunku katedry. Może dlatego, że przechodzą tamtędy tłumy. Zamówiliśmy w dwójkę 1starter i 1quesadilla i byliśmy pełni, ciężko było zjeść do końca. Jednym słowem pysznie :) bardzo polecam lemoniadę. Co mnie bardzo miło zaskoczyło, to fakt że przynieśli lemoniadę „surową”, kwaśna, a obok shocik ze słodkim likierem. Więc sami możemy zdecydować jaką lemoniadę wolimy. Obsługa super. Polecam bardzo !

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzonko. Zamówiliśmy tacos, burrito i quesadilla, wszystko było bardzo smaczne i sycące. Fajne dodatki i sosy. Mała knajpa, ale warto poczekać na stolik :)

Dziękujemy, Emi_Emilii
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre meksykańskie jedzenie choć nie najlepsze jakie jedliśmy. Bardzo miła obsługa. Konieczność rezerwacji w weekend. Kameralna. Niestety brak płatności kartą.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Michał G

To Je Tako — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w To Je Tako? Podziel się wrażeniami!