“Kulinarna ekstaza!”

Steakhouse. Meat & Wine
Nr 29 wśród 1 640 Restauracje (Odessa)
Kuchnie: Bar ze stekami
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam, steki warte swojej ceny, świetnie zrobione, obsługa dobra, każdy element jedzenia znakomicie do siebie pasuje, jedząc przeżywa się kulinarną ekstazę - na pewno tu wrócę

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, pxnsky

Zrecenzowano 8 czerwca 2017

Bardzo dobrej jakości wołowina. Steki podano dokładnie takie jakie sobie życzyliśmy. Jednak jak na warunki ukraińskie to ceny mają bardzo wysokie. Opis można ròwnież odnieść do win (smaczne i drogie). Ogòlnie Fred Flinstone wyszedłby stamtąd zadowolony.1

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, marcins137
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jak nazwa restauracji wskazuje, restauracja w swoim menu ma przede wszystkim steki. I to nie byle jakie. Na głównym deptaku, stoliki na zewnątrz, dobre wino, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa. Czegoż chcieć więcej?...
polecam

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 1111agnieszkaz
Zrecenzowano 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre steki w dobrej cenie. Obsługa na wysokim poziomie. Miejsce z klimatem. Obsługa w języku angielskim. Polecam

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Michalina1
Zrecenzowano 11 stycznia 2015

Moim zdaniem najlepsza restauracja w centrum Odessy, czuć w niej atmosferę miasta, jest doskonała zarówno na romantyczną kolację jak i spotkanie ze znajomymi, jeżeli chodzi o steki to są naprawdę doskonałe i widać, że kucharze wiedzą co robią, dodatkowo mają doskonałe i wcale nie bardzo drogie wina, naprawdę polecam ukraińskie, piłem je po raz pierwszy właśnie w Odessie i muszę przyznać, że podobnie jak mołdawskie są doskonałe, Jeżeli chodzi o obsługę, również nie można nic zarzucić, a atmosfera oraz klimat naprawdę są niesamowite.

Termin wizyty: styczeń 2015
    • Atmosfera
Dziękujemy, Kuba1984

Steakhouse. Meat & Wine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Odessa, Odessa Oblast

Byłeś(-aś) w Steakhouse. Meat & Wine? Podziel się wrażeniami!