“Jest ok!”
Molodost — recenzja

Molodost
Nr 32 wśród 1 642 Restauracje (Odessa)
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólny klimat bardzo dobry jedzenie dobre, ceny naprawdę dobre. Byłam tam już kilka razy i zawsze wszystko mi smakowało. Jedyny minus to czas oczekiwania.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, chashyna

Zrecenzowano 4 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na zamówienie trzeba było czekać długo. Dostaliśmy dwie karty, w każdej inna cena. Jedzenie przeciętne obsługa słaba.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, jakedish
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce w centrum Odessy. Ceny na polskie bardzo dobre. Niesamowity klimat i bardzo fajna obsługa(niestety z angielskim różnie ale sympatycznie) Jedzenie super: Czeburaki 5/5, Barszcz 5/5, Kotlety też 5/5, Piwo super podawane w sloikach .

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, nikodemm415
Zrecenzowano 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

4 razy chodziłem do kelnerki żeby poprosić ja do stolika i ani razu nie podeszła. Strasznie drogo. Czas oczekiwania na Jagera ponad 25 minut .... oczywiście nie było wtedy kolejek.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 507kubas
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hipsterska knajpa z fatalną obsługą, kelner myli zamówienia, zupy podawane z drugim daniem - nie polecam. Pielmieni dobre, barszcz przeciętny, czeburek jeden z gorszych - lepiej kupić w małym, gruzińskim barze za 2 razy taniej z 3 razy większą ilością mięsa, które jest lepiej doprawione. Ten czeburek nie miał za bardzo smaku, ale ciasto było dobre. Stylizowana na lata 80, ale ciasna. Nie pójdę tu drugi raz, nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, pxnsky

Molodost — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Odessa, Odessa Oblast

Byłeś(-aś) w Molodost? Podziel się wrażeniami!