“Doskonałe jedzenie ”
Old House — recenzja

Old House
Nr 8 wśród 398 Restauracje (Skopje)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Jedna z lepszych restauracji z domową oraz oryginalna regionalna kuchnią. Restauracja ta może się wyróżnić niezwykle dobrą obsługą klientów. Kelnerzy troszczą się o swoich klientów, wino było dolewane na bieżąco. Zamówione jedzenie zostało najpierw podane w małej porcji, którą można było spróbować, wszystko oczywiście serwowane przez przemiłą obsługę. Jedzenie podane ciepłe, świeże oraz co najważniejsze bardzo, bardzo smaczne. Restauracja nie należy do najtańszych, ale nie można stwierdzić, że jest droga. Ceny są adekwatne do jakości produktu, więc naprawdę warto.
Minusy:
- lokal nie jest do końca zadaszony, więc mogą pojawić się owady w lokalu. Jest to zarazem plus, ponieważ palenie w lokalu nie jest zabronione. :)
Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Karol z K

Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo nieprzyjemna, dania jak na Bałkany raczej jedne z gorszych. Jetsem zdziwiony innymi ocenami.

Dziękujemy, 828rrr
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Byłem tam, oprócz deski serów który była naprawdę duża i sery były smaczne oraz był ich duży wybór, to reszta praktycznie zawiodła. Kelner na początku miły zaprosił nas do stolika i poczekał na zamówienie. Wszystko było dobrze dopóki nie zjedliśmy deski serów. Potem dostaliśmy główne dania, old house pot (smak taki jakby czegoś brakowało, wieprzowinę z serem też w ceramiczny naczyniu (smakowała jak konserwa "angielski gulasz" i była zasłona) plus jedno jeszcze danie o nazwie pja coś tam (w miarę smakowało) ogólnie wymienialiśmy się daniami, by każdy spróbował wszystkiego, a kelner stał praktycznie nad nami i czekał aż skończymy jeść (dość nieprzyjemne)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Roda S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z grupa znajomych. Zdania były podzielone . Moim zdaniem dobry poziom ale bez szału. Smaczne przystawki ale duszona jagnięcina bardzo ciężka.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Madzialena71
Zrecenzowano 19 lipca 2017

Nie mam żadnych zastrzeżeń - wszystkie zamówione danie były znakomite, obsługa bezproblemowa, wystrój klimatyczny, muzyka na żywo, ceny rozsądne. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, DanielS367

Old House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopje, Skopje Region

Byłeś(-aś) w Old House? Podziel się wrażeniami!