“Rewelacyjna Gruzińska Restauracja 🙂”
Mama Manana — recenzja

Mama Manana
Zarezerwuj stolik
LeClick
Nr 4 wśród 2 935 Restauracje (Kijów)

Każde danie, które zamówiliśmy było pyszne, obsługa niezwykle uprzejma. Restauracja godna polecenia jako pewne miejsce na każdą wizytę w Kijowie

Dziękujemy, 865krzysztofm

Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w dobrej cenie, a do tego bardzo profesjonalna i pomocna obsługa (pan Dima jest świetny!), która nawet ładowarkę do telefonu podaje (na obrazku). Jedzenie świeże, aromatyczne - po prostu burza smaków. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, kaveri79
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

W niedzielny wieczór szukaliśmy miejsca gdzie można zjeść coś dobrego! Wybraliśmy perfekcyjnie!
Pyszna dolma na ciepło, kiszonki, jagnięcina!
Wino - baaardzo smaczne!
Obsługa-szczerze sympatyczna!!
Baaaardzo polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie! Obsługa bardzo pomocna. Klimat swojski, bez nadęcia ą ę. A wino? Półsłodkie Teliani valley coś fantastycznego!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, sir_kula
Zrecenzowano 6 września 2018

Ładny wystrój wnętrz. Sprawna obsługa i b. sympatyczna. Jedzenie smaczne. Nie wiem jaki % gruzińskości w daniach, bo w Gruzji nie byłem.
Polecam gorąco wino Глехури Saperavi 2015 (czerwone, wytrawne, cena ok 5oo Hrywien), średnia półka, ale wino b. udane.

w porze kolacji niezbędna rezerwacja, nawet w dzień roboczy (była możliwa dzień wcześniej).

I zwróćcie uwagę na włączniki światła w toaletach - świetne!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, TheRzezbiarz

Mama Manana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mama Manana? Podziel się wrażeniami!