“Genialne”
Kafe Puzata Khata — recenzja

Kafe Puzata Khata
Nr 29 wśród 2 526 Restauracje (Kijów)
Zrecenzowano 8 lipca 2018

Genialne jedzenie. jedna z najlepszych kuchni jakie jadłem w życiu. Jeśli zastanawiasz się czy wejść i zjeść to wejdź.

1  Dziękujemy, Rafał G

Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. Typowo regionalne ukraińskie. Ceny bardzo dobre. Przepyszne pierożki i barszcz! Polecam z całego serca.

Dziękujemy, monika04_2005
Zrecenzowano 4 marca 2018

Puzata chata to chyba najpopularniejsza sieciówka obiadowa. Pełna samoobsługa, urozmaicone menu: pierogi, mięsa, warzywa, zupy, naleśniki, kasze i wiele innych. Różnorodne napoje. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry, dlatego w Puzatej zawsze jest dużo ludzi. Warto zajrzeć bo smacznie i ma klimat.

1  Dziękujemy, Michu1974
Zrecenzowano 11 listopada 2017

Bar przeszedł renowacje - nowoczesne, kolorowe i gustownie urządzone miejsce. Dania bardzo smaczne i duży wybór. Ogromna powierzchnia baru - wiele ciekawych zakamarków. Oddzielne pomieszczenie do dań na słodko i do dań głównych. Lokal cieszy się olbrzymią popularnością, więc w godzinach szczytu - można napotkać sporą kolejkę.

Dziękujemy, Jolanta1971
Zrecenzowano 22 września 2017

Duży wybór posiłków do wyboru - je się też oczami. Wszystko świeże i bardzo dobre. Naprawdę warto odwiedzić ten lokal mimo, że to sieciówka, bo można skosztować dobrej ukraińskiej kuchni. Obsługa bardzo miła zawsze doradzi - nawet jeśli nie mówimy po rosyjsku czy ukraińsku. Bez problemu po polsku można o wszystko zapytać. Wszystko bardzo sprawnie urządzone pomimo, że w środku zawsze jest tłum ludzi, ale miejsca jest na tyle, że każdy znajdzie stolik dla siebie. Dla nas rewelacja. Odkąd drugiego dnia znalazłam lokal, stołowaliśmy się tam do końca pobytu.

Dziękujemy, Natalia W

Kafe Puzata Khata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kijów, Ukraina

Byłeś(-aś) w Kafe Puzata Khata? Podziel się wrażeniami!