Kijów

“Bardzo dobre gruzińskie jedzenie”
Restaurant Chachapuri — recenzja

Restaurant Chachapuri
Zarezerwuj stolik
LeClick
Nr 11 wśród 2 940 Restauracje (Kijów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Nie miałem jeszcze okazji w życiu kosztować gruzińskiego jadła bezpośrednio w Gruzji więc moją ocenę mogę opierać jedynie na doświadczeniach zebranych z restauracji, które odwiedziłem. I na tej podstawie uważam, że kijowskie Chachapuri było wprost rewelacyjne. Jedzenie przepyszne, świeże, sycące. Najlepsze chinkali jakie do tej pory jadłem! Obsługa miła i sprawna, a ceny przystępne. Jeśli się wahasz to nie zastanawiaj się - wejdź i zrób sobie ucztę!

Dziękujemy, Krupier

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, wręcz niebo w gębie i miła atmosfera. Ceny średnie. Bardzo się cieszę że tam trafiłam.

Dziękujemy, Iwona S
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Miła gruzińska restauracja. Smaczne jedzenie, obsługa troszeczkę zagubiona ale tam idzie się jeść bo smaczne potrawy

Dziękujemy, zbigi13
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała Sharpa, doskonałe wino Saperavi, orzeźwiające piwo z własnej piwnicy. Wypieki (kundari, chaczapuri) primasort! Mięso z grilla wyśmienite chociaż porcje mięsa mogą być niewielkie Miła i dostępna obsługa.

Dziękujemy, KarolK3044
Zrecenzowano 21 maja 2019

Ciekawy wystrój, przyjemna atmosfera. Przemiła kelnerka zadbała o odpowiednią obsługę, doradzała przy wyborze dań, cały czas interesowała się klientami. Jedzenie było pyszne! Wraz ze znajomymi zamówiliśmy sporo dań, żeby spróbować wszystkiego po trochu. Jestem zachwycona! Mogłabym tam chodzić codziennie! :) Żałuję, że nie ma takiej restauracji w miejscu, w którym mieszkam. Polecam z całego serca.

Dziękujemy, emsi_b91

Restaurant Chachapuri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Chachapuri? Podziel się wrażeniami!