“Warto”
Ukrainskie Stravi — recenzja

Ukrainskie Stravi
Nr 2 wśród 2 934 Restauracje (Kijów)
Kuchnie: Ukraińska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, ludowy, smaczne jedzenie, sympatyczna i miła obsługa, witają gości chlebem z solą i samogonem Duze porcje! Czego nie daliśmy rady zjeść zapakowano nam na wynos

Dziękujemy, Ania321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: L8997NO_, Владелец, Ukrainskie StraviOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy Aniа za wizytę u nas, opinie i uznanie. Cieszę się, że widzimy Ciebie i Twoich znajomych u nas))

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre w rozsądnych cenach, obsługa miła i uśmiechnięta. 3 dni w Kijowie i dwa razy odwiedziliśmy to miejsce. Barszcz ukraiński przepyszny. Dziękujemy za gościnę :)

Dziękujemy, allexk77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: L8997NO_, Владелец, Ukrainskie StraviOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Już tęsknimy za Twoją firmą)) Czekamy na nowe spotkania))

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli lubisz dobrze zjeść, we wspaniałej, domowej atmosferze, to jest miejsce dla Ciebie. Spróbowaliśmy kilka dań, wszystko było wyśmienite. Barszcz będzie mi się śnił po nocach :) do restauracji wróciliśmy następnego dnia, aby próbować więcej :). Fajna atmosfera, pyszne jedzenie, gościnna obsługa i umiarkowane ceny. Polecam.

1  Dziękujemy, Bartassw

Już tęsknimy za Twoją firmą)) Czekamy na nowe spotkania))

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Na dzień doby kieliszek wódki lub nalewki ,podany przez uśmiechnięta panią w tradycyjnym stroju Ukraińskim . Wystrój restauracji plus muzyka na żywo i naprawdę pyszne jedzenie przenosiły nas na tradycyjną biesiadę tego kraju . Dźwięk stukających kieliszków , rozmowy i śmiech dopełniły całości tej podróży . Ceny bardzo rozsądne . Polecam również udać się w ta podróż :)

Dziękujemy, Robrekin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: L8997NO_, Владелец, Ukrainskie StraviOdpowiedź udzielona 7 lipca 2019

Dziękujemy za odwiedziny, opinie i uznanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Czekamy na Ciebie i Twoich znajomych do odwiedzenia))

Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, ceny baaaardzo przyzwoite wręcz bardzo niskie. Świeże, pożywne domowe jedzenie. Przepyszna zupa solianka i rybna. Naleśniki bardzo dobre, kompot z owoców, kompot z suszu. Pyszne miejsce na wspaniały domowy obiad

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dobrovolka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: L8997NO_, Владелец, Ukrainskie StraviOdpowiedź udzielona 22 marca 2019

Dziękujemy za opinię! Czekamy na ciebie))

Ukrainskie Stravi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kijów, Ukraina

Byłeś(-aś) w Ukrainskie Stravi? Podziel się wrażeniami!