Yulia - najlepsza przewodniczka!

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
szuras88
Bielsko-Biała, Polska
Fantastczna wycieczka

Zrecenzowano: 13 maja 2019
RykRob
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 345)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wycieczka bardzo spoko, polecam każdemu, naprawdę warto! Ale najlepsza w tym wszystkim była Nasza przewodniczka Yulia - niesamowita dziewczyna! Jeśli wypad do Czarnobyla to tylko z Yulią!

Dziękujemy, szuras88
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam. Organizacja wyjazdu oraz jego przebieg na wysokim poziomie. Czas odpowiednio dobrany do swobodnego zwiedzania bez konfliktu z innymi grupami. Przemiła przewodniczka, opowiadała bardzo ciekawie i wyczerpująco. Kierowca niezły, trasę pokonał w bardzo dobrym czasie ;). Pozdrawiam całą ekipę.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, RykRob
Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

perfektni a profi organizace, mile a prakticke bonusy /cernobylske noviny/, dobre planovani, srozumitelny vyklad. dobry napad s jidlem mimo cernobylskou zavodku. uspora casu a jidlo ve vysledku i lepsi. pruvodce Martin D. sympatak, od nasi rodiny 4 x 5 hvezdicek.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, JurasGiorgosJurij
Zrecenzowano: 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było zorganizowane w najmniejszych szczegółach. Zorganizowanie dodatkowego przewodnika nie stanowiło problemu. Na pewno jeszcze raz skorzystam z usług tej firmy.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Mateusz C
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018

Z całego serca polecam wszystkim wyjazd w to niezwykłe miejsce. Jak dożyje to za pol roku wroce tu z paczka znajomych przynajmniej na 2 dni.Many kisses for my guide Viktoria ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, rafalgorski87
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yurij_1986, Manažér pre styk s verejnosťou, CHERNOBYLwel.comeOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2018

Hello ,

Thank you so much for taking the time to share your experience online and for giving us a perfect raking. We are happy that you enjoyed your Chernobyl tour out 100% with our guide, because we work really hard to provide a unique experience and we are always glad to see that those efforts pay off on your visit!

Looking forward to seeing you here again. Take Care!