“Świetne miejsce na degustacje”

Korchma Taras Bulba Kyiv
Nr 22 wśród 2 937 Restauracje (Kijów)
Kuchnie: Tania restauracja, Ukraińska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Zacznę od tego, że nie próbowaliśmy głównych dań, tylko przystawki oraz aperitify.

Zostaliśmy ściągnięci do tego miejsca przez bloga gdzie polecano spróbowania setu MOCNYCH nalewek. Zanim otrzymaliśmy zamówienie dostaliśmy przepyszny chlebek ze smalcem. Set nalewek jest podawany w oparach dymu co uwieczniliśmy na zdjęciu, do tego goście otrzymują tradycyjne czapki ludowe. Do alkoholu zamówiliśmy zapiekane ziemniaki oraz mix pierogów i pelmeni. Wszystko z czystym sercem, mogę polecić. Może nie było to najtańsze, ale warte swojej ceny i wspomnień :)

Co jakiś czas jest muzyka na żywo i do tego kelnerzy wykonują pokazowy taniec.

Obsługa mówi w języku polskim. Pozdrawiamy DIMA ;) W restauracji jest menu chyba w prawie każdym języku. Nawet polskim, czeskim, bułgarskim, chińskim itd.

Dziękujemy, qpawe_l

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna ukraińska restauracja. Borgacz przepyszny, barszcz również. Piwo Leff jasne i ciemne bardzo dobre. Muzyka ukraińska.

Dziękujemy, anna65365
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorchmaTarasBulba, Guest Relations Manager, Korchma Taras Bulba KyivOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Thank you for your review and for recommending us to the world! We are glad you loved our food and atmosphere! We look forward to seeing you again! Have a good day!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce w centrum Kijowa. Niesamowita atmosfera, lokalna kuchnia. Dokładnie tego szukaliśmy. Dziękujemy!

Dziękujemy, 719mateuszl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorchmaTarasBulba, Guest Relations Manager, Korchma Taras Bulba KyivOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Thank you so much for your review! We are happy to hear that we've met your expectations and didn't disappoint! We wish you a great day and look forward to seeing you again!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spragnieni tradycyjnych, swojskich smaków postanowiliśmy odwiedzić tę restaurację i nie zawiedliśmy się. Barszcz ukraiński z dodatkami był bardzo pożywny, podobnie jak pierogi. Jedzenie bardzo dobre, choć w naszym odczuciu powinno być bardziej doprawione. Miła obsługa i super atmosfera.

Dziękujemy, 264arekk

Thank you for your review! We are happy to hear that you enjoyed being our guest!
We sincerely hope to see you again soon! Have a good day!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie wyśmienite, barszcz z wedzona śliwka cudo, sałatka czy kotlety też super. Obsługa bardzo przyjemna, menu też po polsku, ogólnie lokal zaskoczył nas bardzo pozytywnie... Polecamy

Dziękujemy, lukaszwlodarczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KorchmaTarasBulba, Guest Relations Manager, Korchma Taras Bulba KyivOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Thank you for your words and for recommending us to the world! We are happy to hear that you enjoyed being our guest and we sincerely hope to see you again soon!

Korchma Taras Bulba Kyiv — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Korchma Taras Bulba Kyiv? Podziel się wrażeniami!