Kijów
Wyjazd do strefy wykluczenia

Znakomici profesjonaliści, świetna organizacja, wspaniała wiedza, serdecznie polecam. W najbliższym... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Borys T
Wycieczka

Profesjonalnie przygotowana wycieczka. Byliśmy jeden dzień, ale optymalnie należy poświecić... Przeczytaj więcej

mirosm
Mikołów, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 688)

Perfekcyjna obsługa przewodniczki. Bogaty program zwiedzania. Świetna organizacja. Mogliśmy wchodzić do środka prawie wszędzie. Gdybym wiedział że będzie tak super skorzystałbym z wyprawy 3 lub 4 dniowej. Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, PiotrJ1864

Wycieczka była świetnie zorganizowana. Panie przewodniczki (Anna i Helena :) ) posiadają bardzo bogatą wiedzę i ciekawie ją przekazują. Ich angielski jest na wysokim poziomie. Podczas trwania wycieczki zwiedza się wszystkie warte zobaczenia miejsca, które robią ogromne wrażenie. Jedynym minusem jest lunch w czarnobylskiej stołówce, którego smak jest wątpliwy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, hannasW8838AZ
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wycieczka bardzo ciekawa i świetnie zorganizowana. Czas maksymalnie wypełniony. Świetni przewodnicy, pełni pasji - Dmitrij i Ilya. Wyjazd rozbudził zainteresowanie strefą. W przyszłości chcemy wybrać wycieczkę kilkudniową. Polecam!

Dziękujemy, agnieszka081
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Jednym słowem SUPER !! Polecam wycieczkę dwudniową ,zobaczy się dużo więcej i śpi w strefie w hotetu dziesiątka .W moim przypadku w 7 osób (nie było tłoku)a i lepsza komunikacja ,czyli jechać póki jest co oglądać...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Adam F
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś nie spodziewa się fajerwerków to wycieczka w miarę ok. Natomiast pozwalają ceny, które trochę psują wrażenia. Niestety trzeba rezerwować min 1 mc przed przyjazdem. Jeśli zdecydujesz się na 3 dni przed zapłacisz prawie 150 uda od osoby. To co otrzymujemy w zamian nie rekompensuje wiec ceny. Przejazd trwa prawie 3 H na miejscu spędzamy do 4 H i powrót. Natomiast miłośnicy "post apo" pewnie będą w miarę zadowoleni jeśli wezmę jeszcze droższa wycieczkę w wersji prywatbej np. dla 4 osob. Choć oczywiście nie wejdą do wieli miejsc. Budynki są zrujnowane więc nie wszędzie można.
Podsumowując rewelacji nie ma A jeśli już to nie liczyć na to że na miejscu cis się tańszego ogarnie. Ceny są z kosmosu A na miejscu są może 3 , 4 biura w Kijowie z licencjami na wejście do strefy, stąd nie ma opcji znalezienia czegoś będąc już na miejscu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 981marzenab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ChornobylTOURmanager, Manager, CHERNOBYL TOUROdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Droga Marzena!

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi wrażeniami.

Zwróć uwagę na fakt, że możesz zarezerwować wycieczkę w standardowej cenie, nawet na miesiąc, ale 3 dni przed podróżą. W przypadku rezerwacji wycieczki w czasie krótszym niż 3 dni, koszt jest wyższy, ponieważ jest to pilna rezerwacja. Organizacja takiej wycieczki jest droższa.

Droga do Strefy Wykluczenia w Czarnobylu zajmuje 1,5-2 godziny, czyli tyle samo czasu, ile spędzamy w drodze do domu. W miejscach, w których spędzasz około 8 godzin, jest to maksymalny dozwolony czas.

Bardzo nam przykro, że niektóre aspekty podróży nie spełniły oczekiwań. Chciałbym jednak przypomnieć, że odwiedzasz miejsce, w którym wydarzyła się jedna z najgorszych tragedii we współczesnej historii. Jest to miejsce o ograniczonym dostępie, gdzie obowiązują surowe zasady, aby pobyt turystów był bezpieczny i komfortowy.

Niemniej jednak dziękujemy za opinię i życzymy udanych podróży w przyszłości.

Pozdrawiam,
CHORNOBYL TOUR team