Świetnie zorganizowana wycieczka

5 gwiazdek

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
PATIXON37
Crewe, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 017)

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Czernobyla. Bardzo dobra organizacja, świetny przewodnik (Oleg) i kierowca. Dobrej jakości busik. Odwiedziliśmy większość interesujących miejsc w Czernobylu i Pripeci. Przewodnik ciekawie opowiadał o odwiedzanych miejscach. Dostaliśmy także coś ekstra - półlegalne wejście na dach 10-piętrowca w Pripeci, co pozwoliło zobaczyć wspaniałą panoramę całego miasta. Dodatkowo odwiedziliśmy słynną stację radarową z okresu ZSRR. Podsumowując: świetny dzień wrażeń dzięki Solo East!

Dziękujemy, jaroslawa936
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sama wycieczka bardzo dobrze zorganizowana ale na największe brawa zasługuje nasz przewodnik Alex. Wydaje mi się że inni przewodnicy nie byli tak mocno zaangażowani jak on. Ma bardzo duża wiedzę historyczna i ciekawe poczucie humoru. My byliśmy w sierpniu i zdecydowanie wrócimy jeszcze zimą. Na plus była też niewielka grupa. Kiedy widziałem 60 osób wysypujących się
z autokaru konkurencyjnej firmy to aż mi się w głowie zakrecilo na myśl że mogłem być jednym z nich.

Bardzo polecam

Dziękujemy, PATIXON37
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liudvikovskyi, tour guide , SoloEast Travel Chernobyl Day TripOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Hello my dear friends from Poland !!^))
Thank you, for your five star review! It means a world for me:)) It was so easy to work with your group! That’s a pleasure for me when our tourists are so happy and satisfied after the tour !!! Hope to see you again in winter on 2 two day tour :)))
Thank you so much! Take care!

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna wycieczka jednodniowa
Super przewodnik Sania !!
Ciekawie opowiadał , mała grupa na dziesięć osób ,szybko się uwinelismy , super kierowca !!

Dziękujemy, slawomirk903
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Wycieczka jest bardzo dobra, profesjonalnie zorganizowana, ale bardzo dużo zależy od przewodnika, a niewątpliwe Alex należy do osób, które robią to z pasją i autentycznym zaangażowaniem. Polecam biuro, a szczególnie wycieczkę z Alexem!

Dziękujemy, Tomek1984
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liudvikovskyi, tour guide, SoloEast Travel Chernobyl Day TripOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Hello mу friends Tomasz and Eliza!!
Thank you so much for taking some time to share your experience online, it inspires me to keep up the good work. I hope it was enjoyable for you to visit some extra locations in addition. The tour to Chernobyl is a must do experience.

Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam wyjazd z Solo East- naszym przewodnikiem był Alex, który miał bardzo dużą wiedzę na temat strefy wykluczenia oraz samego wypadku. W jeden dzień zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w Prypeci i okolicach. Wróciłam bardzo zaciekawiona tym tajemniczym miejscem, z apetytem na kolejną wizytę.

Dziękujemy, Ewa B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liudvikovskyi, tour guide, SoloEast Travel Chernobyl Day TripOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Thank you, dear Ewa for your five star review! It means a world for me:)) It was so easy to work with you and your husband !! That’s a pleasure for me when our tourists are so happy and satisfied after the tour !!!
Thanks you so much! Take care!