“Szybka kolacja.”
Pervak — recenzja

Pervak
Nr 25 wśród 2 599 Restauracje (Kijów)
Kuchnie: Ukraińska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, cudowna obsługa, pyszne pierogi ( z grzybami a drugie z królikiem), jak na taki rodzaj restauracji tez szybko podane. Nawet karty oprawione w miękką skórkę dopinają cały klimat. Ceny jak na Ukrainę dosyc wysokie, ale do przeżycia :)
Polecamy

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ewcia0788

Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, restauracja wysokiej klasy. W samym centrum, obsługa miła i pomocna. Plus za muzykę na żywo.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do Pervaca zabrał mnie kolega, częsty bywalec Kijowa. Nie wiem czy jest to restauracja tradycyjna, ale niewątpliwie klimatyczna i warta odwiedzenia. Niebywały wystrój, kelnerki z wielkimi dekoltami, no i przede wszystkim bardzo smaczna kuchnia. Szczególnie polecam wybór lokalnych wędlin i mięs. Wszystko w akompaniamencie zimnej ukraińskiej wódki daje satysfakcjonującą całość. Szczerze polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, wojtekk429
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super klimatyczne miejsce. Super kuchnia regionalna. Obsługa bardzo miła. Ciężko znaleźć miejsce do zaparkowania w pobliżu restauracji dlatego polecam spacer - restauracja jest w centrum. Świetna na biesiady rodzinne jak i na spotkania biznesowe.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Yagofish
Zrecenzowano 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Warto spróbować. Pyszny barszcz. Kurczak po kijowsku najlepszy ze wszystkich, które próbowaliśmy. Bardzo miła obsługa, ciekawy wysyrój, cent niewygórowane. Czekadełko w postaci mini kanapeczek ze smalcem i ogórkiem do tego kieliszek regionalnej wódki był miłym gestem w kierunku gości.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Qurczak I

Pervak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kijów, Ukraina

Byłeś(-aś) w Pervak? Podziel się wrażeniami!