“Genialny wegetariański obiad”
Musafir Teatralna — recenzja

Musafir Teatralna
Zarezerwuj stolik
LeClick
Nr 3 wśród 2 934 Restauracje (Kijów)

Rewelacyjna restauracja ze znakomitą obsługa zamówiliśmy zupę Mercimek sorbasi (genialna) na drugie było Sebzeli Imam bayildi, bakłażan wypełniony warzywami z ryżem na boku...również genialne dodatków wzięliśmy jeszcze jedno danie, którego nazwy nie przypomnę sobie teraz... Deser również extra bardzo polecam

Dziękujemy, 865krzysztofm

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przepyszne, doskonałe.
Dokladnie takie jak oczekiwalismy.
Polecamy !!! Nawet upalny dzien nie przeszkodzil pysznu rosolowi z malenkimi pierozkami. Poezja!

Dziękujemy, marycha4
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Ekstra restauracja. Mega klimatyczny wystrój, jedzenie super oraz świetna obsługa. Do tego lokalizacja przy głównej ulicy, dobrze oznaczona. Polecam.

Dziękujemy, 184bartoszr
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowe miejsce. Bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie. Trafiliśmy tam przypadkiem, a okazał się to strzał w dziesiątkę. Lokal tętni życiem. Wszystkie dania pyszne. Zamówiliśmy czeburieki, bakłażana faszerowanego warzywami i mięso - wszystko bez zarzutu. Polecam bardzo mocno :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, krwawamarchef
Zrecenzowano 5 listopada 2018

Polecono nam tą restaurację jako krymską perełkę z dość niskimi cenami. Rzeczywiście nie było drogo ale żeby smacznie....... Zamówiliśmy 3/4 potraw z karty w sześć osób. Potrawy na środek stołu i każdy mógł spokojnie wszystkiego spróbować. Problem tylko w tym że potrawy nie doprawione, mdłe, zupy wręcz niezjadliwe. Generalnie słabo !!! Nie polecam. Strata czasu. W kijowie jest kilka fajnych knajp gruzińskich ( np. Oi Mamo kilkaset metrów dalej przy tej samej ulicy- kierunek w dół ulicy) i polecam iść w tą stronę.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tom L

Musafir Teatralna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Musafir Teatralna? Podziel się wrażeniami!