“Pyszne jedzenie.”
Khinkali — recenzja

Khinkali
Nr 23 wśród 2 523 Restauracje (Kijów)
Kuchnie: Środkowowschodnia, Pub-restauracja
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Świetne jedzenie. Punkt obowiązkowy dla miłośników kuchni gruzińskiej i dla tych chcących jej spróbować. Fantastyczne khinkali. Świetna obsługa. Ceny nie najniższe.

Dziękujemy, Sławek G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksandra Y, Менеджер по связям с общественностью, KhinkaliOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

Dziękujemy za fantastyczne opinie! Cieszymy się, że spodobała ci się nasza specjalność. Dziękuję, że szczególnie zauważyć doskonałą obsługę.

Zrecenzowano 29 listopada 2017

Dzięki tej restauracji pokochałam kuchnię gruzińską, pysznie pysznie pysznie!
przemiła obsługa, nieco dziwny wystrój ale stwarza fajny klimat.

Dziękujemy, nsobolewska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksandra Y, Менеджер по связям с общественностью, KhinkaliOdpowiedź udzielona 7 grudnia 2017

Cieszymy się, że w naszej restauracji odkryłeś cały splendor kuchni gruzińskiej. W naszej restauracji staraliśmy się uosabiać wyjątkową atmosferę gruzińskiej gościnności i serdeczności. Dziękujemy za opinię!

Zrecenzowano 6 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite gruzińskie dania, serwowane przez Gruzinów. Wszystko pyszne, świeże i bardzo nastrojowy lokal pomimo, że znajdujący się w piwnicy.

Lokalizacja dobra, centrum Kijowa. Polecam tam wszystko. Nastrojowa gruzińska muzyka dodaje nuty sentymentu i wprowadza w urzekający nastrój. Fajne miejsce na spokojny wieczór w damskim towarzystwie. Polecam

Dziękujemy, mo42mo
Zrecenzowano 23 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Każdy raz, jak jestem w Kijowie, to muszę tam iść na obiad. Uwielbiam gruzińską kuchnię, a oni ją dobrze podają. Choć tym razem charczo mi trochę podpadło-ryżu już było gęsto-długo gotowana.

Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super lokal. Jedzenie rewelacja, obsługa na wysokim poziomie. Lokal godny polecenia. Ceny jak na jakość - niskie !

Dziękujemy, Marek K

Khinkali — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kijów, Ukraina

Byłeś(-aś) w Khinkali? Podziel się wrażeniami!