W ramach krótkiego pobytu

Symbol

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019
309zuzannar
Pruszków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 890)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz przepiękna świątynia. W środku remont. Można zwiedzać jedynie cześć. Mimo to koniecznie trzeba odwiedzić to wyjątkowe miejsce.

Dziękujemy, pawe_b636
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cerkiew z zewnątrz robi ogromne wrażenie. Jej wielkość i styl zachęca do wejścia. Gdy się wchodzi... zderzenie remontu ze skromnością, z żarliwymi modlitwami ludzi. Idąc schodami w dół, nie wie się, czego można się spodziewać za rogiem. Czyli jest zachowany wątek tajemnicy. Na dole... Przepych, bogactwo, monumentalność. W ogóle nie spodziewałam się, że mogę tam zastać coś takiego. Więcej nie napiszę. Trzeba zobaczyć :-)

1  Dziękujemy, 222nataliao
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte zobaczenia, monumentalna budowa, która robi wrażenie na człowieku. Na pewno warto odwiedzić to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 309zuzannar
Zrecenzowano: 14 października 2018

Obowiązkowe miejsce na mapie Belgradu. Cięgle w budowie, ale rozmach robi wrażenie. W podziemiach wykończona kaplica, jakość zachwyca. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Włodzimierz D
Zrecenzowano: 25 lipca 2018

Piękny kościół od zewnątrz, od wewnątrz widziałem tylko podziemia i zachwycają, ponieważ w tej chwili trwa remont i reszta jest zamknięta dla osób odwiedzających.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Roda S