“Idealne miejsce na mięsożerców”

Walter Sarajevski Cevap
Nr 76 wśród 1 795 Restauracje (Belgrad)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Do Waltera na ul. Strahinjića Bana trafiliśmy z polecenia. Bardzo dobre jedzenie, nie było dania, któremu można by coś ująć! Szybki serwis. Ceny zaskakująco niskie jak na tak świetną lokalizacje. To miejsce spowodowało, ze podczas pobytu wracaliśmy tam codziennie! Aż nie chciało się wyjeżdżać! Polecam w 100% dla osób kochających mięso!

Dziękujemy, Kinia1906

Zrecenzowano 6 maja 2019

Kuchnia bałkanska pleskawicą i cevapi stoi. Świetna szopska sałatka, piwo też. Bardzo dobre ceny. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Jędrek W
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam: dobre mięso, pyszna szopska, miła obsługa. Niezła lokalizacja. Szybka realizacja zamówienia

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, anae968
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pomidory z serem. To jest najlepszy wybór. Do tego domowe wino w bardzo dobrej cenie. Lekkie niedociągnięcia ale generalnie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarusiaMaja
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Mniam mniam
Kajmaaaaaakaaa! Medovaca i przepyszna szopska sałatka. Miła obsługa i niedrogie żarcie

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Maciej G

Walter Sarajevski Cevap — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Walter Sarajevski Cevap? Podziel się wrażeniami!