“Średnio”

Restaurant Hanu' lui Manuc
Nr 96 wśród 2 539 Restauracje (Bukareszt)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Szybko podane jedzenie, całkiem dobre, obsługa niestety bardzo słaba przez co atmosfera jest Rownie Z średnia i nerwowa.

Dziękujemy, Kleoleokleo

Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Do restauracji Hanu' lui Manuc trafiliśmy z kolegami pierwszego popołudnia w Bukareszcie i będąc bardzo głodnymi po podróży, zamówiliśmy 3 dania (jedno dla 2 osób). O ile wystrój miejsca, sposób podania dań oraz obsługa były na wysokim poziomie, to smak jedzenia oraz ceny nie były zadowalające. Za tę cenę dania powinny być smaczniejsze, bo (poza jagnięciną) w innych restauracjach można było znaleźć dużo tańsze i równie smaczne (o ile nie smaczniejsze) alternatywy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Soulmote
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Super miejsce z niepowtarzalnym klimatem. Bardzo dobre piwo, destylaty i jedzenie (w pamięć szczególnie zapadła mi pasta robiona z ikry karpia). Bardzo polecam i chętnie wrócę.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, marcinek2018
Zrecenzowano 1 marca 2018

Fajna restauracja. Ceny umiarkowane a jedzenie smaczne. Obsługa taka sobie na wstępie ale później uśmiechnięci i sympatyczni, rozmawiają w wielu językach. Jedzenie nie rzuca na kolana w sensie dosłownym ale godne polecenia (byliśmy w 7 osób zamówiliśmy wiele różnych dań, desery i wszystko smaczne było i świeże). Muzyka na żywo i regionalne tańce co jakiś czas - raczej sympatyczne i nie męczące.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, ZbigAdam
Zrecenzowano 13 października 2017

Poszlismy tam na obiad, w godzinach 12-16 podają zestawy za 29 lei. Zupa pomidorowa była po prostu obłędna, nigdy takiej nie jadłam i byc może już nie zjem. Polecam z całego serca. Kelner dosyć sprawnie nas obsługiwał, aczkolwiek dużo większą uwagę przykładał do obsługi anglojęzycznych hindusów, którzy pewnie wydali więcej kasy niż my :P
Chętnie jeszcze kiedyś zagląnę w to miejsce będąc w Bukareszcie by spróbować chociażby żeberek, które wylądowały na sąsiednim stole i robiły wrażenie. No i na pomidorówkę :D

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, NaJa9812

Restaurant Hanu' lui Manuc — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukareszt, Rumunia

Bukareszt, Rumunia

Byłeś(-aś) w Restaurant Hanu' lui Manuc? Podziel się wrażeniami!