“Tragedia”
Caru' cu bere — recenzja

Caru' cu bere
Nr 80 wśród 2 532 Restauracje (Bukareszt)
Kuchnie: Rumuńska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Odwiedziliśmy to miejsce zwabieni dobrymi opiniami. Wystroj lokalu bardzo ladny. Dobra lokalizacja i na tym koniec. Dania na bardzo niskim poziomie. Polenta gumowata, karp suchy i bez smaku. Moja dziewczyna zamowila zeberka. Sos przypominal mieszankę ketchupu i sosu bbq. Jako dodatek dostala podpieczone ziemniaki ktore byly juz wczesniej przegotowane. Dodatkowo zamowilismy piwo i drinka ktory byl bardzo rozwodniony. Za calosc zaplacilismy 116lei co biorąc pod uwagę jakosc jedzenia uwazamy za cenę mocno przesadzoną. Nie bylo tez muzyki na zywo oraz pokazu tańców co dopelnilo nasze rozczarownie. Nie polecamy

Dziękujemy, 709michum

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bukareszt nas zachwycił. Restauracja z całym swoim przepychem dekoracji, z występami tancerzy, z biegającymi kelnerami, to miejsce które należy odwiedzić. Może bardziej polecam desery niż dania główne, które są dość średniej wielkości a cenowo wyżej niż inne, ale warto warto. Cudowna atmosfera. Polecamy

Dziękujemy, aurikap2019
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Miejsce wybrałam w celu spróbowania mamałygi. Przyzwoite ceny, krótki czas oczekiwania na danie, brak obowiązkowego napiwku, jednakże trochę tłoczno zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Warto wejść także do środka, ponieważ restauracja bardzo ładnie wygląda.

Dziękujemy, fixmin
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Byliśmy w tym miejscu dwa razy. O ile obiad w postaci tradycyjnych dań rumuńskich nie zachwycił w 100%, o tyle okazało się że w restauracji przygotowywane są doskonałe desery. Zarówno tort czekoladowy, jak i papanasi były rajem dla podniebienia. Fachowa i pomocna obsługa.

Dziękujemy, SwiatPat
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

jedzenie w miare smaczne troche przereklamowane szybka obsługa warto wejść i zobaczyc wystrój ceny ok150 lej na parę

Dziękujemy, 510marcinb

Caru' cu bere — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bukareszt, Rumunia

Bukareszt, Rumunia

Byłeś(-aś) w Caru' cu bere? Podziel się wrażeniami!