“Pysznie i różnorodnie”
La Placinte — recenzja

La Placinte
Nr 9 wśród 471 Restauracje (Chişinău)
Kuchnie: Rumuńska, Ukraińska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Specjalne okazje, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Sieciówka La Placinte bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Spodziewałam się zwykłej sieciówki z przeciętnym raczej jedzeniem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że wybór dań jest ogromny, a jedzenie pyszne i do tego tanie.
Polecam każdemu, kto chce zjeść w Kiszyniowie szybko i smacznie, a do tego dużo nie wydać :)

Dziękujemy, Majeslaw

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna i czysta restauracja. Smaczne jedzenie, ładnie podane. Bardzo przystępne ceny. Miła, pomocna obsługa.

Dziękujemy, kiwipb
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tu dwukrotnie ze względu na duży wybór potraw, przyzwoite ceny, naprawdę dobre jedzenie i miłą obsługę. Dość obfity posiłek dla dwóch osób z napojami wyniósł ok. 50 zł. Bardzo pomocne jest menu ze zdjęciami serwowanych potraw. Wszystko świeże i smaczne.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 777ewaw
Zrecenzowano 21 czerwca 2018

Naprawdę fajne miejsce w mieście,jedzenie jak dla mnie bardzo dobre regionalne które w Kraju nie jadłem mamałyga jest dobra pierwszy raz to coś jadłem a grylowan warzywa to coś rewelacyjne do tego wspaniałe Mołdawskie wino i atmosfera ludzi nam życzliwych dopełniła przyjemny posiłek.Tak jak już ktoś pisał na forum tej restauracji trochę dziwią ceny bo rzeczywiście nie są małe za dwa obiady 2 daniowe i wino zapłaciłem ponad 450 lei to prawie 100 zł to przy tutejszych zarobkach (250$)to niezły wydatek.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Ryszard P
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam tą sieć restauracji że względu na bardzo bogate menu.
Mnóstwo potraw kuchni wschodnio-europejskiej pozwala zapoznać się ze smakami tego regionu.
Polecam pierogi i barszcz:)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Olsztynianin

La Placinte — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chişinău, Chisinau District

Byłeś(-aś) w La Placinte? Podziel się wrażeniami!