Mistrzostwo Świata

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019
jacekpodroznik
Bukowno, Polska
Piękne, pełne knajpek w dobrym klimacie

Zrecenzowano: 3 października 2018
370aleksandrad
Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 154)

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce. Można się zakochać ❤️ Piękne zaułki, schody, budynki, place, uliczki.... można się snuć całymi dniami. Szczególnie malowniczo jest o zachodzie słońca. Wizyta konieczna !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, jacekpodroznik
Zrecenzowano: 3 października 2018

Polecam wybrać się na Upper Town, bardzo duzo uliczek- na kazdej knajpki i restauracje. Piękny widok i mozliwość zjazdu kolejką.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 370aleksandrad
Zrecenzowano: 2 września 2018

fajne miejsce do pospacerowania, klimatycznie i w większości spokojnie. tylko nie ma gdzie zaparkować, co było dużym utrudnieniem. tak na raz to ok, ale żeby tam wracać to nie koniecznie.

Dziękujemy, awarra1
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Wspaniała architektura, zabytki. Panorama na miasto zachęca do dalszej eksploracji.
Nie byłem przekonany do czasu kiedy nie zaczęliśmy spacerować... Jedyny problem to parkingi, których po prostu nie ma. Rozrywka raczej dla starszaków.

Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spacerując po Zagrzebiu miałam wrażenie, że jestem w innym kraju. Zagrzeb to zupełnie inna Chorwacja, do jakiej nas przyzwyczaiły nadmorskie miasta. Stolica bardziej przypomina mi Pragę przede wszystkim starówka lub inne miasta północnej Europy. Ciekawe doświadczenie. Dużo secesyjnych kamienic oraz ciekawych murali street Artu wkomponowanego w architekturę.

Dziękujemy, BoskaJakuboska