Zagrzeb
Miejsce kultu.

Trafiłem tam przypadkiem. Przechodząc pod bramą można spotkać mnostwo rozmodlonych ludzi. Ważne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018
996pawe_b
Nietypowe miejsce modlitwy

Zrecenzowano: 17 września 2017
gmachnik
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezwykle klimatyczne miejsce, jak najbardziej do zobaczenia i odwiedzenia w trakcie pobytu w Zagrzebiu. Na ścianach liczne tabliczki z podziękowaniami i w przeróżnych intencjach. Brama z XIII wieku w której umieszczono cudowny obraz Madonny ocalałej z pożaru. Wrażenie wywarła na mnie atmosfera tego miejsca - ludzie zachowują szacunek, modla się, zapalają świeczki a przewodnicy oprowadzający wycieczki mówią szeptem.

1  Dziękujemy, Madiell
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiłem tam przypadkiem. Przechodząc pod bramą można spotkać mnostwo rozmodlonych ludzi. Ważne miejsce kultu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, 996pawe_b
Zrecenzowano: 17 września 2017

Brama łącząca dwie uliczki, będąca miejscem modlitwy. Znajduje się tam ołtarz i ławeczki. Miejsce nietypowe i niespodziewane podczas spaceru.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, gmachnik
Zrecenzowano: 26 stycznia 2017

W środku ołtarz ze świeżymi kwiatami. Położona w klimatycznym miejscu, sama w sobie tak mocno nie zachwyca

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, JanS2901
Zrecenzowano: 3 czerwca 2016

Nie trzeba być specjalnie wierzącym, żeby poczuć wyjątkową atmosferę tego miejsca. Niby przejście, ale równocześnie coś pomiędzy kapliczką, a otwartym kościołem. Bardzo klimatyczne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
1  Dziękujemy, BarteKaras