“Autentyczna Bułgarska kuchnia.”

Hadjidraganovite kashti
Nr 37 wśród 1 472 Restauracje (Sofia)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 października 2018

Restauracja została znaleziona dzięki Tripadvisor - dziękuje! Restauracja jest w dosyć nietypowym miejscu w odwrotną stronę niż centrum ale zdecydowanie warta odwiedzenia. Restauracja ma typowy Bułgarski klimat i wystrój, można wyczuć prawidziwą atmosfere tego kraju co jest bardzo dużym plusem. Jedzenie nie jest drogie i bardzo smaczne, porcje są ogromne - życzę powodzenia aby zjeść wszystko do końca, a z tym smakiem szkoda zostawiać coś na talerzu.

Niech zawiedzeni będą Ci, którzy nie mieli okazji odwiedzić Hadjidraganovite kashti.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Sabina K

Zrecenzowano 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Nietuzinkowe miejsce nawiązujące do bułgarskiej tradycji. Świetne jedzenie w ogromnej ilości. Dobrze doprawione, apetyczne i podane bardzo estetycznie. Warto spróbować marynowanego bułgarskiego sera z ziołami, kiełbasy z grilla i wina, także grzanego. Orkiestra przygrywająca dla gości stanowi ciekawy element folklorystyczny. Serdecznie polecam jeśli chcecie posmakować bułgarskiej kuchni.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Miałem przyjemność gościć w tej knajpce w październiku podczas jednego z wyjazdów na półmaraton do stolic europy.. znajomy prowadząc nas do knajpy doprowadził ciarki na naszych plecach..ale spokojnie.. w środku miejsce przepiękne ukazujące słowiańską kulturę :) zapachy unoszą się w powietrzu, miła obsługa i przepyszne jedzonko!! jedno z najlepszych jakie jadłem w życiu! POLECAM przystawkę regionalną sałatkę i na obiad coś z baraniny :) Proszę o lajka, za moją radę - warto jest poświęcić swój czas na opisaniu swojego zdania! Pozdrowienia dla podrózników !

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, zdynek1987
Zrecenzowano 29 września 2016 z urządzeń przenośnych

Rozsądne ceny. Bardzo duże porcje. Należy rozsądnie zamawiać bo nie da rady tego zjeść, tak jest dużo. Tradycyjnie bułgarskie jedzenie. Miła i pomocna obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, piotr363
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wszystkie potrawy jakich probowalem wyśmienite, mozna skosztowac wszystkiego co najlepsze w bułgarskiej kuchni. Baardzo obszerne menu, ceny bardzo przyzwoite. Tradycyjny wystrój oraz legenda o Hadżim Draganie umieszczona na początku menu, tłumacząca pochodzenie lokalu tworzą niepowtarzalną folkową atmosferę w której miło spędzać czas. Zdecydowanie polecam wszystkim odwiedzającym Sofie.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Charles M

Hadjidraganovite kashti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hadjidraganovite kashti? Podziel się wrażeniami!