“Sportowy wyjazd”

Hadjidraganovite kashti
Nr 27 wśród 1 311 Restauracje (Sofia)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 stycznia 2017

Miałem przyjemność gościć w tej knajpce w październiku podczas jednego z wyjazdów na półmaraton do stolic europy.. znajomy prowadząc nas do knajpy doprowadził ciarki na naszych plecach..ale spokojnie.. w środku miejsce przepiękne ukazujące słowiańską kulturę :) zapachy unoszą się w powietrzu, miła obsługa i przepyszne jedzonko!! jedno z najlepszych jakie jadłem w życiu! POLECAM przystawkę regionalną sałatkę i na obiad coś z baraniny :) Proszę o lajka, za moją radę - warto jest poświęcić swój czas na opisaniu swojego zdania! Pozdrowienia dla podrózników !

Dziękujemy, zdynek1987

Zrecenzowano 29 września 2016 z urządzeń przenośnych

Rozsądne ceny. Bardzo duże porcje. Należy rozsądnie zamawiać bo nie da rady tego zjeść, tak jest dużo. Tradycyjnie bułgarskie jedzenie. Miła i pomocna obsługa.

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wszystkie potrawy jakich probowalem wyśmienite, mozna skosztowac wszystkiego co najlepsze w bułgarskiej kuchni. Baardzo obszerne menu, ceny bardzo przyzwoite. Tradycyjny wystrój oraz legenda o Hadżim Draganie umieszczona na początku menu, tłumacząca pochodzenie lokalu tworzą niepowtarzalną folkową atmosferę w której miło spędzać czas. Zdecydowanie polecam wszystkim odwiedzającym Sofie.

Dziękujemy, Charles M
Zrecenzowano 23 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo niewygodne siedzenia. Ciemno i nie widać jedzenia. Bardzo obszerne menu i części pozycji nie można zamówić.
Sałatka starosofijska bardzo smaczna ze względu na pyszną paprykę, z której Bułgaria słynie. Szaszłyk z baraniny (rzekomo z jagnięciny) nieco twardawy ale smaczny. Rewelacyjny ryż jako dodatek. Najlepszy jaki jadłem w Europie. Szaszłyk podany na szpadzie. Ciekawe, ale bardzo trudne w obsłudze (mięso nie chciało zejść). Przy stoliku obok zamówiono mięsa z grila, które podano na podwieszanym do lampy półmisku. Wystrój ciekawy i jest oko na czym zaczepić. Zespół folkowy występuje na żywo, a bębniarz zachęca gości do wybijania rytmu na ludowym instrumencie. To była moja druga wizyta i zespół nie robi już wrażenia za drugim razem. Męczą wciąż te same kawałki.

Dziękujemy, Moje G
Zrecenzowano 30 sierpnia 2012

Przyjemna restauracja niedaleko centrum. Miła i pomocna obsługa. Duży wybór dań kuchni lokalnej. Czasami koncerty na żywo. Tradycyjne pieśni i instrumenty muzyczne. Ładny wystrój.

Dziękujemy, Fonzago

Hadjidraganovite kashti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hadjidraganovite kashti? Podziel się wrażeniami!