“Na szybkie piwo”
Pivnica HS — recenzja

Pivnica HS
Nr 40 wśród 534 Restauracje (Sarajewo)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal niestety okazał się rozczarowaniem. Piwo faktycznie było bardzo dobre ale niestety kelner nie był zbyt przyjemny, obsługa kompletnie nie umie nalać rezanego piwa choć ma je w karcie i zapach papierosów jest strasznie mocno odczuwalny nawet jeśli w danym momencie w pobliżu nikt nie pali. Wystrój fajny, piwo smaczne ale niestety zapach tu panujący spowodował że niemal duszkiem wypiliśmy piwo i więcej nie wrócimy.

Dziękujemy, Edyta S

Zrecenzowano 8 maja 2019

Nie urzekło mnie to miejsce. Jedzenie dość drogie i niezbyt smaczne, a piwo takie jak i wszędzie (Sarajevskie), i w całkiem standardowej cenie (4 BAM za lane). Po 21 zaczyna grać lokalny zespół. Muzyka lokalna i całkiem miła dla ucha, ale bardzo głośna, więc jeśli chcemy w spokoju porozmawiać, to lepiej poszukać innego miejsca.

Dziękujemy, primvs_inter_pares
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego trafiliśmy przypadkowo. Byliśmy tam w piątek ok. godz. 16 i w środku było dość pusto (ale na późniejsze godziny na piątek i sobotę wszystko było zarezerwowane). Niestety, nie spróbowaliśmy kuchni (wcześniej byliśmy w innej restauracji) i wypiliśmy tylko piwo (obsłużono nas poprawnie, piwo było bardzo dobre). W środku grał zespół (motywy narodowe) co wraz z pięknym wystrojem budowało naprawdę niesamowitą atmosferę. Chcieliśmy wrócić tam późniejszym wieczorem, ale nie było to możliwe ze względu na to, że wszystko było zarezerwowane. Także polecam zrobić wcześniej rezerwacje, jeżeli ktoś planuje odwiedzić te miejsce wieczorem piątku lub soboty.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, anderkrk
Zrecenzowano 19 września 2016

Ładny wystrój, czysto, wyraźne nawiązania do Austro-Węgier. Byliśmy po godzinach lunchowych - ludzi mało, mimo tego jeśli nie chcemy jeść to niech nie przyjdzie nam do głowy usiąść przy stoliku, co najwyżej na stołkach barowych. Do tego liczna jak na obłożenie gości obsługa zajmowała się głównie sobą lub telefonem. Piwa poprawne, niby wielki browar restauracyjny a dostepne tylko dwa style...
Z czasem nabraliśmy ochoty na bakawę jako deser do piwa - była poprawna.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny lokal. Byliśmy tam na piwie i przekąskach tylko gdyż już byliśmy po posiłku i nie dalibyśmy rady zjeść coś większego. Super obsługa i świetne piwa - próbowaliśmy kilku rodzajów. Córka jadła desery tez super. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2016
3  Dziękujemy, MoniaOla

Pivnica HS — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sarajewo, Sarajevo Canton

Byłeś(-aś) w Pivnica HS? Podziel się wrażeniami!