Bezsensowność budowania olimpijskiej infrastruktury

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018
SylwiaBu
Szczyrk, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Powinno się tam pójść, żeby zobaczyć jak bezsensowne są inwestycje, z których później nikt nie korzysta i niczemu nie służą. Podobne straszydła stoją w wielu innych miastach, gdzie odbywały się zawody sportowe, nie tylko olimpiada.

Dziękujemy, robertkx
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacja!!!! Opuszczony tor w lesie, pokryty graffiti. Na mnie zrobił niesamowite wrażenie. Pozwala poczuć klimat i historię miasta.
Do toru można się dostać kolejka linowa. Polecam w 100%

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, SylwiaBu
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Serdecznie polecam wizyte na torze bobslejowym co prawda zniszczonym przez czas, ale warto choć trochę poczuć atmosferę olimpiady. Ponadto po drodze można zrobić postój i po oglądać piękną panoramę Sarajewa.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, t0mac3
Zrecenzowano: 22 listopada 2016

Mój drugi przyjazd do Sarajewa był nastawiony na obejrzenie byłych obiektów olimpijskich. Przez kilka godzin wypytywałem miejsowych o to gdzie się znajdują i jak można do nich dojechać. W końcu znalazł się przewodnik który zabrał nas w kilka miejsc. O zgrozo ! Nawet nie przypuszczałem że mogą być w tak kiepskim stanie. Szkilety zabudowań wioski olimpijskiej i zdewastowane obiekty sportowe przedstawiały bardzo ponury widok. Tor bobslejowy podobno do dnia dzisiejszego jest zaminowany.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, Andrzej_P_Katowice
Zrecenzowano: 31 lipca 2016

Można poczuć nutę grozy i trochę dreszczyku, jakby jeszcze nie tak dawno temu tu żyli, ćwiczyli ludzie. Niesamowite miejsce warte odwiedzenia

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, Fllo_wW