Zapisz
Ratusz

Ratusz znajduje się obok starego miasta. Bardzo fajny obiekt, napewno godny zobaczenia podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 listopada 2019
t0mac3
Kraków, Polska
Odbudowany

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018
Elmoreserve
Sofia, Bułgaria

Zrecenzowano: 10 listopada 2018

obowiązkowy punkt zwiedzania ale nic ciekawego, żadnych fajerwerków architektonicznych nie zaobserwowałem

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, ZbigAdam
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Wstęp jest śmiesznie tani, a warto wejść z dwóch powodów. Pierwszy - to kawał naprawdę dobrej architektury, zarówno na zewnątrz jak i w środku. To trzeba zobaczyć, szczególnie za taką cenę. Po drugie, pieniądze idą na renowację i utrzymanie a nie na trzepanie turystów.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Elmoreserve
Zrecenzowano: 17 czerwca 2018

Bardzo ładny CK budynek. Od razu przykuł moją uwagę, a że przed wyjazdem zrobiłem mały research, to od razu wiedziałem, że jest to budynek magistratu. Trzeba powiedzieć, że bardzo fotogeniczny, szkoda tylko, że przyszły jakieś brzydkie chmury...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 19 września 2016

Z pewnością jest to jeden z symboli odradzającego się po wojnie Sarajewa. Ładnie wyremontowane miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
Dziękujemy, Krzysiek K
Zrecenzowano: 18 września 2014

To szczególne miejsce w Sarajewie. Widać tam wyraźnie jaka była skala zniszczeń patrząc na fotografie znajdujące się wewnątrz budynku. Obecnie znajduje się tam między innymi sala Rady Miasta. Ten budynek jest chyba najbardziej kolorowy w całym mieście :-). warto wejść i obejrzeć to mocno doświadczone przez ludzi miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2014
Dziękujemy, Renata S