“Cudowne miejsce”
Rakovsky Brovar — recenzja

Rakovsky Brovar
Nr 16 wśród 899 Restauracje (Mińsk)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce mega klimatyczne, wystrój lokalu powala, a kolejki same mówią o klasie tego miejsca :) Warto zarezerwować stolik wcześniej (szczególnie w weekend).
Jedzenie przepyszne, kuchnia regionalna, a piwo... Po prostu świetne.
Ceny jak najbardziej ok w stosunku do jakości.

Dziękujemy, kornelia-wy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Валентин Б, Управляющий, Rakovsky BrovarOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Hello, kornelia-wy !
Thanks for your feedback.
Always glad to see you!
Faithfully yours, team of "Rakovsky Brovar" brewery-restaurant

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Lokal położony na Rakowskim przedmieściu. Lokal posiada ogródek. Piętrowe wnętrze z przyjemnym wystrojem i wydzieloną strefą dla palących. Kuchnia na wysokim poziomie i obsługa też jak najbardziej w porządku. Zwłaszcza polecam próbować dań kuchni białoruskiej przygotowywanych z podrobów. Oczywiście nie można nie napomknąć o piwie. Jest świeże, rzetelnie uwarzone i po prostu smaczne. W Mińsku stosunkowo trudno napić się piwa niekoncernowego, więc tym bardziej warto odwiedzić Rakowski browar. Na pewno wrócę przy kolejnej wizycie w Mińsku.

Dziękujemy, JepJag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Владислава Я, Управляющий, Rakovsky BrovarOdpowiedź udzielona 21 lipca 2019

Hello, JepJag !
Thanks for your feedback.
We are very glad that you enjoyed us.
Always glad to see you!
Faithfully yours, team of "Rakovsky Brovar" brewery-restaurant

Zrecenzowano 27 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Próbowałem piwa, pierogów z mięsem (tych dużych) kotleta wieprzowego z plackaki ziemmiaczanymi, barszcz czerwony oraz zestaw mięs jako starter. Wszystko bardzo pyszne! Nie wiedzieliśmy o muzyce na żywo przed pójściem do lokalu. Świetna zabawa. Lokal wart odwiedzenia i powrotu!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, daniel_wabs
Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój świetny, muzyka nadaje klimat ale kuchnia... Fantastyczna!!! Szybko podane, swieże produkty, bardzo dobrze doprawione. Do kiełbasy dodają kminku, mi to akurat nie odpowiada ale całość dan prezentuje się świetnie. No i musicie spróbować ich piwka, zwłaszcza ciemne. Bardzo dobry smak, konsystencja i zapach. Będę polecać!!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Magda L
Zrecenzowano 10 września 2017

Kolejna kolacja w Mińsku . Wybieramy Browar Rakovsky , piętrowy lokal , ładnie urządzony ,za szklaną ścianą widzimy kadzie i chyba produkcję firmowego piwa. To piwo to jednak nie mój smak. Na przystawkę zamawiamy pocięte w paski uszy świnki, smaczne, pikantne, świetna zakąska. Zupy Solanka smaczna, ale znam lokal w Mińsku gdzie serwują lepszą .Za to barszcz białoruski po prostu rewelacja, naprawdę wybitny. Dania główne Burger z wołowiny, poprawny ale bez rewelacji , nic wybitnego, stek z Halibuta- smaczny, soczysty ale nie powala po prostu dobry. Ciekawostka chciałem zamówić jesiotra dowiedziałem się iż muszę zamówić całą rybę a nie porcje . Z tego co zrozumiałem wybieram rybę z akwarium i czekam aż mi ją w kuchni przyrządzają . Minimalna waga to ponad 1 kg ,trochę dużo jak na jedną osobę + cena 13,5 rubla za 10dkg. czyli 135 rubli za kilogram – to jak na Białoruś dość drogo. Obsługa mila i dbająca o gościa, w karcie pozostało jeszcze wiele ciekawych dań , ale brakło czasu . Może kiedyś tu wrócę.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, mbm07

Rakovsky Brovar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mińsk, Białoruś

Byłeś(-aś) w Rakovsky Brovar? Podziel się wrażeniami!