Pod wrażeniem

Miejsce ciekawe do zwiedzenia, trochę historii Albani. Pod wrażeniem tego co tam zobaczyliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
401adamo
Płock, Polska
dziwne miejsce wart odwiedzenia

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019
RafikiPetrys
Pępowo, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ciekawe do zwiedzenia, trochę historii Albani. Pod wrażeniem tego co tam zobaczyliśmy. Polecamy.

Dziękujemy, 401adamo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bunkart1Staff, General Manager, BunkArt 1Odpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear 401adamo,

We want to thank you for choosing to visit Bunkart and for writing us your review.
Much appreciation for your recommendation.
Have a nice weekend.:)))

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

czułem troche epoke drugiej wojny swiatowej, komunizmu dreszcze od dzwieków itp. Dziwne uczucie byłem z synem 12 lat i zadawał wiele pytań na które sam nie znam odpiwedzi ale jezeli tych bukrów w Albanii jest 175 tys .....

Dziękujemy, RafikiPetrys
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bunkart1Staff, General Manager, BunkArt 1Odpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear RafikiPetrys,

Thank you for choosing to visit Bunkart1 during your stay in Tirana and for writing us your review here on Trip Advisor. Much appreciation.

We wish you a very beautiful summer.:))
Thank you.

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Gigantyczny wytwór komunistycznej architektury , uświadamiający oglądającym tragizm ludności albańskiej w czasach reżymu , oraz realia życia przeciętnych obywateli i ich zastraszonych rodzin .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, tajlandia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bunkart1Staff, General Manager, BunkArt 1Odpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dear tajlandia,

Thank you so much for your visit and your review on Bunkart.
We wish you have a nice summer.:))

Zrecenzowano: 8 września 2018

WRAŻENIE" DZIWNE', ale warto wejść i zobaczyc jak byli traktowani Ci ,ktorzy byli przeciwni ustrojowi tamtejszej Albanii

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 496MariaS
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Beton, wilgoć i chłód. Gigantyczne zjawisko architektury komunistycznej w stolicy Albanii. Owoc lęku przed nieudanymi przyjaźniami dyktatora żyjącego w świecie komunistycznych abstrakcji. Dzieło pracy tysiąca internowanych. Dowód na marnotrawstwo pieniędzy i zastraszenie ludzi. Polecam, jako obowiązkowy punkt dla tych,E którzy nie wiedzą czym kończy się władza dyktatora...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, G9770YLnan