Piekne widoki

Singapur od góry

Zrecenzowano: 28 lutego 2019
Koleskolesiowy
Bydgoszcz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (17 172)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna atrakcja, piękne widoki, największy diabelski młyn na świecie. Naprawdę polecam wszystkim. Przejazd trwa ponad pół godziny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, TomaszSu
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Koło obraca się około 30 minut jeden przejazd, w najwyższym momencie jesteśmy 165 metrów nad ziemia wiec widać wszystko jak się patrzy polecam

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Koleskolesiowy
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019

Tak właśnie można zobaczyć Singapur z góry :) byłem rano, żadnych kolejek, wygodne "wagoniki", super widok, polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Zbig432
Zrecenzowano: 13 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Na Flyera wybierzcie się dopiero, gdy wszystko inne w zatoce już zwiedzicie i zostanie czas. Sam Flyer świetnie wygląda, zwłaszcza jako element całości nowoczesnej architektury i tło na zdjęciach. Jest tak wysoki (165m), że z góry wszystko jest malutkie i mało ciekawe.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Maryla102
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wstep na flayer jest drogi i trzeba dlugo czekac w kolejce. Ale warto ,widok przepiekny warto isc wieczorem kiedy juz jest ciemno to widzimy pieknie oswietlone miasto.kto jest w Singapur musi to przezyc na wlasnej skorze :)polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, OlgaR1349