Najlepsze co mnie spotkało

Warszawa, Polska
Polecam

Zrecenzowano: 1 maja 2019
magdalenab16
Przeczytaj wszystkie recenzje (21 842)

Wizyta w zoo w Singapurze to najlepsze miejsce jakie przyszło mi odwiedzić w tym Państwo-mieście. Oddalone około 40 min od mojej stacji metra zoo jest najlepszym miejscem by się wybrać tam w godzinach porannych i spędzić tam cały dzień. Gigantyczny park wraz z wieloma atrakcjami dla dzieci jak i również dorosłych. Mnóstwo różnorodnych zwierząt których w Europie spotkać się nie uda takich jak pandy wielkie oraz czerwone. Każdego miłośnika zwierząt zachęcam do odwiedzenia ogrodu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 959kubam
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny ,rozległy ogród. Zwierzęta sa trzymane na wolnych wybiegach. Dla obchody polecam na zakończenie waterpark który znajduje sie przy końcu zoo. Na miejscu kfc , kawiarnie itp

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, magdalenab16
Zrecenzowano: 26 lutego 2019

ZOO było ostatnim miejscem, które odwiedziliśmy w Singapurze, i w porównaniu do innych atrakcji, wypadło dosyć słabo.
Zwiedziłam już takie z efektem WOW tu tego zabrakło.
Pewnie dodatkowym czynnikiem, który wpłyną na tę ocenę jest to, że tego dnia strasznie padało i większość zwierzątek się pochowała.
Dodatkowo cena biletu jest, moim zdaniem, za wysoka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybiegi da zwierząt są bardzo duże, jest ogrom zieleni. Park zajmuje bardzo duży obszar za miastem, mimo dużej ilości turystów nie odczuwa sie tłoku. Raczej nikt sobie w drogę nie wchodzi. Można natrafić na godz karmienia zwierzątek, niezły dają pokaz:) mimo tego ze jestem dorosła bawiłam sie jak dziecko, było cudownie. Polecamy kupić bilety online, unikniemy stania w kolejce a i przy okazji trochę są tańsze:) polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, Katarzyna G
Zrecenzowano: 9 lipca 2018

Warto kupić bilet przez Internet - unikniemy stania w kolejce. Miejsce jest na tyle popularne, że przychodzą tu głównie rodziny z dziećmi - te ostatnie bywają na tyle hałaśliwe, że zniechęcają do zwiedzania oraz odstraszają zwierzęta. Dla turysty z Europy jest to o tyle ciekawe miejsce, że znajdziemy tu gatunki spotykane lokalnie, jak warany z Komodo czy nosacze sundajskie. Na terenie zoo dostępne jest WiFi, bogata oferta jedzeniowa. Dobry dojazd z centrum miasta. Warto zarezerwować sobie co najmniej trzy godziny.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Kamil K