Singapurskie Ogrody Botaniczne

Super

Zrecenzowano: 14 marca 2019
drabcio
Poznań, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (19 132)

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wygodny dojazd MRT.Wstęp bezpłatny Wpisany na listę UNESCO.Bardzo duży świetnie utrzymany ogromny park.Piękne tereny spacerowe,rekreacyjne.Ogromne bogactwo kwiatów,krzewów,drzew.Przy Dalvey Gate Road w pobliżu Symphony Lake odsłonięty w 2008 r naturalnej wielkości pomnik Chopina w towarzystwie zasłuchanej Damy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, boba100B
Zrecenzowano: 14 marca 2019

Bardzo fajny duży ogród botaniczny - dużo kwiatów i drzew, mogłyby być jeszcze opisane, w ogrodzie znajduje się ogród orchidei - absolutnie przepiękne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, drabcio
Zrecenzowano: 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ten ogród, to prawdziwa perełka. Jest bardzo duży, zróżnicowany i darmowy. Jest cześć roślin liściastych, są stawy, jest ogród roślin leczniczych i pachnących, jest ogród imbiru, który ma piękne kwiaty, są bambusy i przepiękny ogród storczyków. W ogrodzie widzieliśmy 10 wiewiórek, które można oglądać naprawdę blisko. Poza tym 2 warany, ptaki i piękne motyle.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, wilemo83
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ogród botaniczny, do ktorego wstęp jest bezpłatny jest oddalony od centrum. My dotarliśmy tam autobusem. Jest pięknie utrzymany, olbrzymi, pełen niezwykłych okazów roślin, są stawy, mostki a ci najważniejsze - jest tam Narodowy Ogród Orchidei! Jedyna płatna atrakcja w ogrodzie ( 5 dol./ os) i absolutne must see! Coś pięknego. Takiej ilości pięknych kwiatów nie widziałam nigdy wcześniej. Zachwyt.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Ikopal
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, przeogromny ogród, mnóstwo przeróżnych roślin, po prostu raj na ziemi jak cały Singapur.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
1  Dziękujemy, 752_ukaszc