Pobyt w Singapur

Najlepsze nocne widoki na Singapur

Zrecenzowano: 21 lipca 2019
fastcars_pl
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (16 434)

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zamiast biletu wstępu na taras widokowy /23 SGD/wykupiłam talon na drinka w Skaybar Ce lavi /22 SGD/.Będąc w barze dokonałam dopłaty do wybranego drinka i bez ograniczeń czasowych mogłam podziwiać wspaniałą panoramę miasta z charakterystycznymi obiektami,zatokę,morze i kąpiących się w usytuowanym na dachu basenie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, boba100B
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bar koło basenu bez krawędzi, świetne widoki na panoramę Singapuru zwłaszcza wieczorem.. na parterze galeria handlowa z najdroższymi markami

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, fastcars_pl
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Wspaniały punkt obserwacyjny szczególnie o zachodzie słońca. Singapur zmienia kolory. Widok na miasto i morze (port, reda)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, janrad11
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Niepowtarzalna panorama na Singapur. Warto sprawdzić zarówno w dzień jak i wieczorem w czasie trwania przedstawienia fontann w Marina Bay. Wejście turystyczne jest po lewej stronie hotelu, tam również wejście do kawiarni gdzie obowiązuje strój casual. W środkowym pionie lounge z basenem - można śledzić czas nie będąc gościem hotelu poprzez otwarcie rachunku na barze.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, areckhi
Zrecenzowano: 23 marca 2019

Wysupłać kasę i jechać na taras widokowy. Koniecznie!
Do dwóch tysięcy za noc w pokoju jakoś nie mogę się przekonać... ;)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, trurl77