Singapur
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Imponujący hotel w którym na pewno nie będziesz się nudził , jest tam tyle atrakcji że każdy znajdzie coś dla siebie.
Miałem pokoje na najwyższych piętrach , jeden z widokiem na marine a drugi z widokiem na ogrody.
Widok był oszałamiający !!!
Na pewno jeszcze będę chciał tam wrócić ;)

Dziękujemy, Adamo21
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Świetnie zorganizowany hotel. Chyba jedynym słabym punktem jest proces zameldowania i wymeldowania z hotelu. Olbrzymia ilość gości sprawia, że proces ten trwa bardzo długo (prawie godzinę) i czeka się w długiej kolejce. Fantastyczny basen na dachu z wspaniałymi restauracjami. W podziemiach hotelu olbrzymi kompleks handlowy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Wszystko od poczatku zapowiadalo sie bardzo dobrze,recepcja swietnie-super kuchnia podczas sniadania,piekny widok z pokoju.Dostalismy przedluzenie check-out z uwagi na pozne przybycie-d 14-tej.Raz w zyciu warto!!!!,Nie tanio ale co tam

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, Tomasz C
Zrecenzowano: 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zapiera dech w piersiach, hotel hobi ogromne wrażenie swym rozmiarem i rozmachem z jakim go zbudowano, pokoje wysokiej jakości, widok z okna niesamowity czy to na miasto czy na ogród i zatokę. 57 piętro jest bajeczne widok z infinity pool na panoramę miasta odbiera mowę. Jedyne co się ciśnie na usta to wow !!! Obsługa miła, ale tak jest w całym Singapurze. Taką mają kulturę

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, adrianbD1208PB
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam słów by oddać ogrom szczęścia, kt otrzymałam od hotelu za free!!! Dostaliśmy mega pokoj z przepięknym widokiem!! Klubowe zakwaterowanie ! Boski basen... każdej chwili tęskniłam za super Panią w recepcji klubowej i naszym pokojem z bilardem!!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, dariasz79